0–0-s első félidő után 6 gólos meccsen győzte le a Liverpool a Newcastle-t

4–2 lett a Liverpoolnak, a csapat növelte előnyét az angol bajnokságban. Szoboszlai a combját fájlalva jött le csereként a 64. percben.

Kikapott az Arsenal a Fulhamtől, a Liverpool vezeti a bajnokságot 2023 végén

A 13. helyen álló Fulham 2–1-re nyert az Arsenal ellen, a Tottenham pedig 3–1 győzte le a Bournemouth-t az év utolsó napján.

Maláriás lett Kerkez Milos csapattársa, Hamed Traore

Hazájában, Elefántcsontparton fertőződött meg.

A Guardian szerint Szoboszlai Dominik is ott van a világ 100 legjobb futballistája között

A brit lap minden évben összeállítja a listát, amire idén a Liverpool magyar játékosa is felfért.

Szoboszlai először maradt ki bajnokin a Liverpool kezdőjéből

2-0-ra nyertek a Burnley ellen a válogatott csapatkapitánya szempontjából pihenőnek is tekinthető meccsen.

Egy év után biztossá vált, hogy ki veszi meg a Manchester United 25 százalékát

A csapat iránt régóta rajongó milliárdos, Sir Jim Ratcliffe bekerül az igazgatótanácsba is.

Klopp: Életemben talán olyan jó passzt még nem láttam, mint a Liverpool gólja előtt

A német edző is értékelte a szombati Liverpool–Arsenal rangadót.

Az Arsenal védője is elismerte a kezezést, ami miatt a bíró nem adott büntetőt a Liverpoolnak

A döntés után sokan kiakadtak. Nem csoda: jó eséllyel ezen úszott el Szoboszlaiék győzelme az angol bajnokság rangadóján.

Liverpool–Arsenal: döntetlen a forduló rangadóján, Szoboszlai ezúttal végig a pályán volt

Három perc után vezetést szerzett az Arsenal, Szalah hatalmas góllal egyenlített. A Liverpool az első félidőben nem kapott meg egy tizenegyest, Szoboszlai ezúttal is védekezésben jeleskedett.

Az a trükk, hogy nincs trükk: így jelentkezett be Emery és az Aston Villa az angol bajnoki címért

Az idény feléhez közeledve még a Manchester Cityt is előzi a szezon meglepetéscsapata, az Aston Villa, ami egy pontra van a Premier League első helyétől. A korábban már több csapatot is magasba...