Premier League

RSS

Klopp utolsó táncával megpörgette Guardiolát

A vasárnapi Liverpool–Manchester City-rangadó végére a napnál világosabban látszott, hogy emberemlékezet óta nem a City Anglia legjobb futballcsapata, hanem a Liverpool, még a döntetlennel együtt...

Kétgólos hátrányból állt fel Kerkez Milos csapata a Premier League-ben

A Bournemouth a 91. percben egyenlített a sereghajtó Sheffield United ellen.

Három dolog, amin az őrült Liverpool–Manchester City–Arsenal bajnoki harc múlhat

Vasárnap szuperrangadó jön az angol bajnokságban, a Liverpool–Manchester City-meccs akár a bajnoki címet is nagyban befolyásolhatja. A páros mellett még az Arsenal is odaérhet a végén – de kinél mik...

101 perces meccsen szenvedte ki győzelmét a Liverpool

Núñez a hosszabbítás legvégén talált be a nottinghamiek kapujába, a meccsen Szoboszlai is beállt a 76. percben.

Pocsék első félidő után parádézott a Liverpool a Luton ellen

0-1-gyel mentek a szünetre, 4-1 lett a vége a rengeteg sérüléssel bajlódó éllovas javára.

Kórházba került és lemondott a Crystal Palace vezetőedzője

A 76 éves Roy Hodgson jól van, de kicsit megsürgette a nyáron egyébként is bekövetkező edzőcserét a Premier League-csapatnál.

Embertelenül kitömte az Arsenal a West Hamet

Fél tucat gólt hintettek a hálóba Arteta játékosai a londoni csapatok összecsapásán.

Szoboszlai nem volt a csapatban, ki is kapott a Liverpool az angol bajnokság szuperrangadóján

3-1-re nyert az Arsenal, de még mindig a Liverpool vezeti a bajnokságot.

Megdöntötte Cristiano Ronaldo rekordját a Liverpool csatára, de ennek aligha örül

Darwin Núñez négy kapufát lőtt a Chelsea ellen, még tizenegyesből sem tudott betalálni.

Szoboszlai Dominik gólt fejelt, simán lefocizta a Chelsea-t a Liverpool

Nagyon simán, 4-1-re győzött a liverpooli csapat, a meccs hőse a húszéves Conor Bradley lett, aki Alexander-Arnold helyén kezdve két gólpasszal és egy góllal zárt.