Embertelenül kitömte az Arsenal a West Hamet

Fél tucat gólt hintettek a hálóba Arteta játékosai a londoni csapatok összecsapásán.

Szoboszlai nem volt a csapatban, ki is kapott a Liverpool az angol bajnokság szuperrangadóján

3-1-re nyert az Arsenal, de még mindig a Liverpool vezeti a bajnokságot.

Megdöntötte Cristiano Ronaldo rekordját a Liverpool csatára, de ennek aligha örül

Darwin Núñez négy kapufát lőtt a Chelsea ellen, még tizenegyesből sem tudott betalálni.

Szoboszlai Dominik gólt fejelt, simán lefocizta a Chelsea-t a Liverpool

Nagyon simán, 4-1-re győzött a liverpooli csapat, a meccs hőse a húszéves Conor Bradley lett, aki Alexander-Arnold helyén kezdve két gólpasszal és egy góllal zárt.

Szoboszlai nélkül is verte Kerkez Milos csapatát a Liverpool

A Liverpool 4-0-ra győzött a Bournemouth ellen. Sérülések miatt mindkét csapat magyar játékosai kihagyták a meccset.

Az Arsenal 5-0-val ütötte ki a Crystal Palace-t

Az Arsenal a 90. perc után is lőtt két gólt, versenyben maradt az angol bajnoki címért.

Mindenki azt hitte, ez az Arsenal éve lesz, majd jött a zuhanórepülés. Mi történt?

Remekül kezdte az idényt és sokáig vezette a Premier League-et az Arsenal, januárra mégis gyakorlatilag kiszállt a bajnoki versenyfutásból a csapat, ami kapusgondokkal küzd, nehézkesen építkezik, és...

Jürgen Klopp megerősítette, hogy Szoboszlai megsérült a Newcastle elleni meccsen

A Liverpool edzője amúgy is le akarta cserélni Szoboszlait, de közben megsérült a magyar válogatott játékos. Még nem tudni, mennyit kell kihagynia.

0–0-s első félidő után 6 gólos meccsen győzte le a Liverpool a Newcastle-t

4–2 lett a Liverpoolnak, a csapat növelte előnyét az angol bajnokságban. Szoboszlai a combját fájlalva jött le csereként a 64. percben.

Kikapott az Arsenal a Fulhamtől, a Liverpool vezeti a bajnokságot 2023 végén

A 13. helyen álló Fulham 2–1-re nyert az Arsenal ellen, a Tottenham pedig 3–1 győzte le a Bournemouth-t az év utolsó napján.