NB I.

Úgy költötték a pénzt a magyar foci csúcsán, mintha nem lenne holnap
Hiába nőtt elképesztő mértékben az NB I. bevétele, a csapatok nem képeztek tartalékot. Szerencsére a kiadásaik ötödét valószínűleg gond nélkül meg lehet spórolni. Jó eséllyel szükség is lesz rá.
Milliárdokat spórolhat a közmédia a magyar foci közvetítési jogain
Tovább húzódik a tender, a legvalószínűbb kimenetelnek az tűnik, hogy a jogok maradnak az MTVA-nál, de a közmédia alsó hangon 3,5-4 milliárd forinttal kevesebbet fizet majd ezekért, mint eddig.
40 éve nem volt ennyi NB I.-es játékos a foci-vb-n
De akkor Magyarország is ott volt a világbajnokságon. Idén három, Magyarországon játszó játékost lehet követni, de három korábbi NB I.-es focista is ott lesz a vb-n részt vevő 1248 között. Ráadásul...
Látványos grafikon arról, hogyan ömlött a pénz a fociba a Fidesz-éra alatt
A Fidesz-kormányzat alatt az NB I. bevétele úgy is közel kilencszeresére nőtt, hogy menet közben 16-ról 12 csapatosra szűkítették a mezőnyt.
Egy hónappal a választás után szembejött a magyar focival a valóság
A közmédia eddig évi közel 10 milliárdot fizetett a magyar foci közvetítéséért, a jövőben ennél jóval kevesebb lehet a bevétel. A pályáztatási folyamattal most már igyekeznie kell az MLSZ-nek.
Sajtóértesülések szerint Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Az ír edző bajnoki címet és Magyar Kupát is nyert a Fradival, az Európa-ligában pedig a nyolcaddöntőig jutottak.
Nyert Kisvárdán, a Győri ETO lett az NB I. bajnoka, második a Fradi
A Ferencváros hiába nyert 3–0-ra a zárófordulóban, nem tudta megszerezni zsinórban nyolcadik bajnoki címét.
Fotókon az Újpest–Fradi meccs ultráinak balhéja
Nehezen elképzelhető, hogy az Újpest ne zárt kapukkal kezdje a következő szezont.
Debrecentől is kikapott, menesztették a Diósgyőr vezetőedzőjét
A DVTK három év élvonalbeli tagság után int búcsút az NB I.-nek.
Új pályázatot írt ki a magyar futballbajnokság közvetítési jogaira az MLSZ
Az M4 Sportnak csak a mostani bajnokság végéig szól a szerződése.
Kövess minket Facebookon is!