Tizenhét gólt lőttek a férfi pólósok, magabiztos játékkal verték a címvédő szerbeket
A csapat az első negyed után fordított, és biztos különbséget épített ki, harmadik helyen jutott tovább a csoportból az olimpián.
Legyőzte Spanyolországot, negyeddöntős a női kéziválogatott
Ötgólos előnyt sikerült elszórakozni a második félidőben, a hajrát viszont a magyar csapat bírta jobban, 27-24 lett a vége. Még nem tudni, kivel játszunk a legjobb nyolc között.
Második olimpiai meccsén kikapott a magyar férfi vízilabdacsapat Spanyolországtól
10-7 lett a vége, az utolsó negyedben húztak el nagyon a szinte végig vezető spanyolok.
Lehengerlő kézilabdával 35-25-re vertük Argentínát az olimpián
Palasics futószalagon szállította a bravúrokat, de a támadójáték is nagyon élt a végére eldurvuló argentinok ellen.
A női kéziválogatott megszorította az olimpiai és világbajnok franciákat, a magyaroknak is...
A franciák 31-28-ra nyertek, a magyar válogatott Brazília ellen folytatja majd.
Első ligás görög csapathoz igazolt Ádám Martin
A magyar válogatott csatár a dél-koreai Ulszan után az Aszterasz Tripoliszban folytatja pályafutását.
Csányi Sándor az NB I. színvonalát és az utánpótlásképzés hatékonyságát is kritizálta
Az MLSZ elnöke csalódott, hogy nem jutott tovább a magyar válogatott a csoportkörből az Eb-n, de szerinte nem történt dráma.
Ádám Martin eligazol Dél-Koreából, de külföldön folytatná pályafutását
A magyar válogatott csatár 2022-ben igazolt az Ulszanhoz, 67 meccsen 24 gólt rúgott.
Rossi: Itt az ideje, hogy tisztázzuk a dolgokat!
Úgy látja, egy kivétellel minden kétesélyes helyzet kedvezőtlenül alakult számunkra ezen az Európa-bajnokságon, de nem fut el a kihívások elől.