A Fidesz szerint semmi újat nem tudtunk meg K. Endre kegyelméről, de ez nem igaz
A Tisza-kormány által nyilvánosságra hozott dokumentumból ugyanis kiderült, hogy Varga Judit nem javasolt kegyelmet K. Endrének. Ezt a Fidesz eddig nem árulta el.
Nyilvánosan elérhetőek a kegyelmi ügy dokumentumai
A dokumentumok szerint Varga Judit nem javasolt kegyelmet K. Endrének, Novák Katalin azonban megváltoztatta a döntést. Az is kiderült, hogy Ferenc pápa budapesti látogatása miatt a Sándor-palota...
A pápalátogatás miatt sürgette K. Endre kegyelmi ügyét 2023-ban az államfő
Nyilvánosságra hozták az iratokat, és a miniszterelnök azt már előre elárulta, hogy K. Endre kegyelmi kérvényét az akkori igazságügyi miniszter, Varga Judit támogatás nélkül küldte fel a volt...
Magyar a kegyelmi ügyről: A fideszes fiúk előszeretettel bújnak nők szoknyája mögé
Magyar Péter bejelentette, hogy kedden hozzák nyilvánosságra a kegyelmi ügy dossziéját. Ebben nincs benne, hogy Varga Judit miért írta alá a megváltoztatott döntést. A miniszterelnök szerint a fő...
Jönnek a kegyelmi ügy részletei, mennek a vármegyék – a kormányülés utáni sajtótájékoztató röviden
A maratoni sajtótájékoztatón szó volt a miniszterelnök lengyelországi és ausztriai útjáról, valamint arról is, hogy az új kormány rengeteg mindent felül fog vizsgálni.
Magyar Péter a nyár második felétől újra országjárásra indulhat
A miniszterelnök erről a köztársasági jogkörök bővítésével összefüggésben beszélt.
A kormány már tárgyal az Európai Bizottsággal, de feltételt szabott Ukrajna uniós csatlakozásához
Magyar Péter kész Beregszászon találkozni Volodimir Zelenszkijjel, ha rendeződik az ukrajnai magyar kisebbség helyzete.
Fidesz-frakció: Valótlanság, amikor költségvetési adatok eltitkolásával vádolják a korábbi Építési...
Vitézy Dávid beszámolója alapján a leköszönő kormány meghamisította az idei költségvetést.
Magyar Péter több miniszterrel, köztük Orbán Anitával utazik Lengyelországba és Bécsbe
Magyar Péter már áprilisban bejelentette, hogy a visegrádi négyek szövetségét megerősítené és kibővítené, az első útja ennek jegyében Lengyelországba fog vezetni.
Magyar Péter szerint kötelező lesz megjelenni a parlamenti vizsgálóbizottság előtt
A kormányfő azt mondta, ha valaki nem jelenik meg, először bírságot kap, majd a rendőrség fogja bevezetni.
Kövess minket Facebookon is!