Csak egy nyögvenyelős döntetlenre futotta a Liverpoolnak a West Ham ellen

Szoboszlai Dominikot csak a 91. percben cserélte be Jürgen Klopp. A Liverpool még messzebb került a bajnoki álomtól.

Az átigazolási szakértő szerint megvan Jürgen Klopp utódja a Liverpool élére

Arne Slot, a Feyenoord edzője válthatja őt.

Miért omlott össze a Liverpool a fantasztikus szezonja végére?

Visszaütött az egyszerre négy trófeáért hajtó csapat fáradtsága és sérülései, de a gyenge helyzetkihasználás és elhibázott igazolások is hozzájárulhattak a kifulladáshoz. Elemzés.

A bajnoki címbe kerülhet a Liverpool újabb veresége

Az Everton 2-0-ra verte őket, Szoboszlait lecserélték.

Szoboszlai csak pár percet játszott, de így is nyert a Liverpool, szuper kiélezett az angol...

33 meccs után azonos pontszámmal áll az élen a Liverpool és az Arsenal, még öt forduló van hátra.

Szoboszlai: Csak néztünk, hogy ez szívatás vagy kandi kamera, amikor Klopp bejelentette a távozását

A Spíler TV-nek nyilatkozó futballista arról is beszélt, hogy Angliában megtanulta, nincs olyan, hogy biztosan nyerhető meccs.

Egy korai tizenegyesgól után nem jött a folytatás, kiesett a Liverpool az El-ből

Szalah büntetőjével a Liverpool nyert ugyan, de az Atalanta simán továbbment, a sorozat legnagyobb favoritja búcsúzott.

Újabb pofonba szaladt bele otthon a Liverpool

A középmezőny alján tengődő Crystal Palace is az Anfield Roadon verte a bajnoki címért versengő liverpooliakat. Szoboszlai egy félidőt kapott.

Sokk Liverpoolban: 3–0-ra verte az Atalanta Szoboszlaiékat az El-ben

Az olaszok fél lábbal már a négy között vannak.

Man Utd–Liverpool 2-2, Szoboszlaiék visszacsúsztak a második helyre a Premier League-ben

A magyar válogatott csapatkapitánya 65 percet kapott az Old Traffordon.