Sporttörténelem 1–7-es vereséggel és vastapssal: megkezdődött a magyar hoki első BL-szezonja
A kétszeres világbajnokkal és egykori Stanley-kupa-döntőssel érkező Zürich Lions öt perc alatt eldöntötte a fehérvári meccset. Sörkúrát javasló és a tavalyi ligadöntőt emlegető szurkolók,...
Női hoki-vb: bennmaradt az élvonalban a magyar jégkorong-válogatott
Szétlövésben 3-2-re kikaptak a svéd csapattól a dániai világbajnokságon, de ennek ellnére is megőrizték a helyüket az élvonalban.
Női hoki-vb: 1-0-s vereség a házigazda dánoktól
Nyolc emberelőnyös helyzetet hagyott ki harmadik vb-meccsén a magyar válogatott, a következő ellenfél hétfőn Svédország lesz.
Női hoki-vb: szenzációs, 4-2-es győzelem a nyitómeccsen Németország ellen
A magyar női válogatott 0-2-es hátrányról fordított a sporttörténelmi sikert jelentő meccsen.
Végleg eldőlt: nem lesz magyar-szlovén rendezésű jégkorong-világbajnokság
Miután a magyar kormány elállt a garanciától, a nemzetközi szövetség nem engedte tovább a közös pályázatot.
Megvan, kikkel játszanak a fehérvári hokisok a Bajnokok Ligája csoportkörében
Svéd, svájci és lengyel csapattal került egy csoportba a Hydro Fehérvár AV19, amely először játszik a Bajnokok Ligájában.
Egy világbajnokság, amelynek a megrendezésére nem ad garanciát a kormány
A Magyar Jégkorong Szövetség közösen pályázott a szlovénekkel a 2023-as vébé megrendezésére.
A feljutás ellenére távozik a hokiválogatott szövetségi kapitánya
Sean Simpson szerint a döntés oka személyes, nincs köze a válogatotthoz.
Magyarország-Románia 4-2, győzelemmel zárta a hoki-világbajnokságot a feljutó magyar válogatott
A vártnál nehezebben, de sikerült győzni a búcsúmeccsen, négy mérkőzésből három győzelemmel a 2. helyen zártunk.
Hokisiker meccs nélkül: a magyar válogatott feljutott a világbajnoki elitligába
A divízió I/A vb-csoportban Románia kikapott a litvánoktól, így Magyarország 2. lett, jövőre ismét a világ legjobb 16 csapata között szerepelhet.