Fidesz
A Fidesz etikai kódexet írna a fővárosi képviselőknek Kollár Kingára hivatkozva
A javaslatról szerdán szavaz a főváros, bár a kódex tartalmáról nem ír a kormánypárti javaslat.
Orbánt hirtelen elkezdte foglalkoztatni az utódlás
A miniszterelnök 15 év alatt a rendszer szimbólumává vált – nem véletlenül hívjuk Orbán-rendszernek azt, amiben élünk. De valóban eljöhet az a pont, amikor Orbánnak megéri hátralépnie?
Panaszt tett a reklámnak álcázott állami támogatások miatt két magyar médiacég az Európai...
Dokumentumaik szerint a kormányzati befolyás alatt álló médiabirodalom 2015 óta több mint 440 milliárd forint versenytorzító állami támogatást kapott.
Fóti választás: nagyon kikapott a jelölt, aki tavaly még fideszes volt, de most függetlenként indult
A Fidesz a húsz ezres város egyik körzetében sem indított jelöltet.
Párbeszédre hívott az egyházról plakátjaival a Párbeszéd, de nem igazán azt kapta, amire számított
Vitézy Dávidtól a Katolikus Püspöki Konferencián át a Fidesz-KDNP-ig sorban estek neki a pártnak, a papság gyalázásával, a hívők megalázásával és keresztényüldözéssel vádolva őket.
Navracsics: A kétharmados felhatalmazás nem az önmérséklet irányába mutatott
A miniszter szerint a Fidesz nem fáradt bele a 15 éve tartó kormányzásba, képesek a megújulásra.
Orbán: Kollár Kinga gyurcsányi szemérmetlenséggel vágta a magyarok szemébe, hogy ellenük dolgozik
A miniszterelnök szerint most legalább megtanultak egy újabb nevet a Tisza Párt soraiból. Ferenc pápa a béke embere volt, ő maga pedig örömmel mondana igent Ukrajna uniós csatlakozására, ha azzal...
A pécsiek megkérdezték Lázár Jánost, hova lett a NER-esek által széthordott vagyon
„Németország és Franciaország eldöntötték, hogy az amerikaiak visszalépése után bevonulnak Ukrajnába, és azt magukhoz csatolják”, mondta a miniszter az országjárásának pécsi állomásán.
Hadházy Ákos szavazást indított arról, hogyan folytatódjanak a hídfoglalós tüntetések
A képviselő szerint két út közül lehet választani, a demonstrációk abbahagyása pedig nem opció.
Elfogytak a jó hírek, de van helyettük más
Pozitív hangvételű kampánnyal indította az évet a kormány, de ez rövid idő után háttérbe is szorult. Mostanra visszatértek az ellenségek és a veszélyek, és már az se baj, ha maguk a fideszes...









