A 18 éves játékos csak 2024 nyarán költözik, édesapja is játszott a Bundesligában.
Részleges stadionbezárással és pénzbírsággal büntette az Eintracht Frankfurtot az UEFA a szurkolói...
A hazai, Napoli elleni BL-meccsen nem bírtak magukkal a drukkerek.
Csatatérré változtatták Nápoly belvárosát az Eintracht Frankfurt szurkolói
Pedig elvileg csak egy BL-meccsre utaztak.
0-2-ről fordítva, 5-2-re nyerte a Real Madrid a liverpooli BL-meccsét
Az első negyedórában úgy látszott, Klopp csapata lemossa a címvédő Realt, aztán Vinicius és Benzema megrázta magát.
Ötödszörre Szuperkupa-győztes a Real Madrid
2017 után megint a spanyol sztárcsapat nyerte a Szuperkupát, 2-0-ra győzték le a döntőben a német Frankfurtot.
Tizenegyesekkel nyerte meg az Európa-ligát a Frankfurt
A Rangersnek volt az utolsó nagy helyzete a hosszabbításban, Ramsey hibázott a büntetőpárbajban.
Petárdára lépett a Frankfurt kapusa az El-meccs közben
Kevin Trapp elterült, de tudta folytatni a játékot.
Dombi Tibor azt ígérte, megtanul focizni, ha kijutunk a világbajnokságra
A 35-szörös válogatott szélső ma már a maratoni futásban teljesedik ki, míg a futballpályán a sprintjeire figyeltek oda, és persze a kiharcolt tizenegyesekre. A jugoszlávok elleni 1-7 előtt már...
Ezúttal nem tudott felállni a 2-0-s hátrányból a Bayern München
Az előző fordulóban a Bielefeld vezetett ellenük két góllal, de azt a meccset végül döntetlenre tudták menteni.