Debrecen
A CATL Debrecen vállalja a felelősséget a szabálytalanul a csatornába engedett zöld folyadék miatt
A Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal eljárást indított a kínai CATL ellen.
Szabálytalanul engedte a csatornába a zöld folyadékot a debreceni CATL, a kormányhivatal bírságot...
A Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal szerint az első mérések még nem mutattak ki egészségkárosító szennyezést, de újra elvégezték azokat, az eredményekről később számolnak be.
Akár „milliárdos tételben” is oszthat majd büntetéseket a Tisza új akkumulátorügyi hatósága
Már őszre felállhat a kiemelt üzemeket ellenőrző új hatóság – mondja Tárkányi Zsolt, a Tisza parlamenti képviselője.
A debreceni CATL szerint nem mutatott ki NMP oldószert a zöld vízben a kormányhivatal
Egy korábbi laborvizsgálat viszont nikkelt, mangánt, lítiumot, NMP oldószert és kobaltot is talált a vízben.
Egy laborvizsgálat szerint nem csak ételfesték és víz bugyogott ki a debreceni CATL-gyárnál
A Mikepércsi Anyák által vett vízmintában egy független labor az akkugyártáshoz használt szennyező anyagok nyomát találta, miközben a gyár vezetése korábban azt közölte, csak ételfestékkel...
400 ezer forintért kelt el a plakát, amivel a kampányban Tárkányi Zsoltot próbálták lejáratni
Az összeget a Mazsihisz szeretetkórháza kapta.
Zöld folyadék bugyogott fel a csatornából a debreceni CATL akkumulátorgyárnál
A gyár igazgatója arról tájékoztatta a Tisza Párt képviselőjét, hogy a csatornarendszer nyomáspróbáját tartották, és ezért színezték be a vizet.
A Tisza Párt újranyitná a 106-os vasútvonalat Debrecennél
Tavaly októberben zárták le az ország második legforgalmasabb vasúti mellékvonalát.
Kapitány István találkozott a CATL képviselőivel
A találkozón ott volt Tárkányi Zsolt, a Tisza debreceni országgyűlési képviselője, aki korábban egy olyan videót tett közzé, amin egy a cég debreceni akkumulátorgyárában dolgozó nő eltorzított...
Debrecenben egy témáról szólt a kampány, és ez tökéletesen látszik a választási eredményben
A város a 2000-es években a Fidesz egyik legerősebb vidéki bástyája volt, 1998 óta folyamatosan fölényes győzelmeket arattak. Az elmúlt néhány évben a kormány már második fővárosként hivatkozott rá,...









