Bajnokok Ligája

RSS

Sport
Pazar góllal hozta a Real győzelmét a balhátvédje, a Puskás Arénában nyert BL-meccset a City

Sorrendben 19. meccsét is megnyerte a Manchester City, a Gladbach bánta. A Real Madrid 75 percet játszott emberelőnyben, és a hajrában legyűrte az Atalantát a Bajnokok Ligájában.

Sport
A Király utcában készült a Gladbach az esti BL-meccsre

Kis átmozgatást tartottak a német futballisták a City elleni BL-csata előtt.

Sport
A vb-n Giroud kapta a legtöbb bírálatot, aki újabb extra gólt lőtt a BL-ben

Úgy edz, mint egy 20 éves, mondta róla Thomas Tuchel edző. 34 éves már elmúlt az idén nagy szezont futó világbajnok francia csatár.

Sport
Átrobogott a Bayern München a Lazión a BL-ben, Giroud ollózásával nyert a Chelsea

A németek 17 éves középpályása, Jamal Musiala is betalált, a bajorok egy félidő alatt eldöntötték a Lazio elleni meccset. Az Atletico a kaput sem találta el a Chelsea ellen.

Sport
Most lett volna érdemes átgondolni az idegenben lőtt gólok szabályát a futballban

A Bajnokok Ligájában újabb nyolcaddöntők jönnek, az Atlético Madrid Bukarestben, a Mönchengladbach Budapesten lesz hazai pályán. Tényleg használni kell még az idegenben lőtt gólok szabályát?

Sport
Haalandnak kétszer annyi gólja van, mint a 20 éves Messinek volt

Mbappé és Haaland volt a BL-forduló hőse, ez már előrejelzi, róluk szólnak a következő évek.

Sport
Haaland szédületes játékával nyert a Dortmund a BL-ben, elbukott Portóban a Juventus

A Sevilla ugyan megszerezte a vezetést, Haaland beindult és duplázott, a németek 3-2-re nyertek idegenben. A Juventus hatalmas védelmi hibával kezdte a BL-nyolcaddöntőt, és 2-1-re kikapott.

Sport
A Győr csoportelsőként jutott a kézilabda BL-nyolcaddöntőbe

Az FTC szombaton kikapott, de így is ott lesz a nyolcaddöntőben.

Sport
A Mönchengladbach Budapestre hozza a Manchester Cityt

A Leipzig-Liverpool után újabb BL-meccs lesz a Puskás Arénában – fájdalom, nézők nélkül.

Sport
A Puskás Arénában lesz a Lipcse és a Liverpool BL-meccse

Az angol bajnok az utazási korlátozások miatt nem tud Németországban játszani.

Sport
Alaposan átszabná az UEFA a Bajnokok Ligáját

Az európai klubfutball csúcsbajnokságának mezőnye 32-ről 36 csapatosra bővülne, megszüntetnék a csoportkört, a mérkőzésszámot pedig növelnék.

Sport
Elbukták a BL-elődöntőt a veszprémi férfi kézisek

Hosszabbítás után kaptak ki a német Kieltől 36-35-re.

Sport
Lemondta a válogatottságot az egyetlen magyar BL-győztes futballista

Jakabfi Zsanett 30 évesen köszönt el, úgy érzi, most jött el ennek az ideje.

Sport
Összehúzták a Barcelonát és a PSG-t a BL-ben, a Lipcsére a Liverpool vár

Az Atalanta kapta a Real Madridot, a címvédő Bayern a Lazióval játszik a 16 között.

Sport
A kezdőkörben térdelve tiltakoztak a rasszizmus ellen a PSG és a Basaksehir futballistái

A két csapat meccse az egyik bíró rasszista megjegyzése miatt szakadt félbe kedden, szerdán protestálással indult újra a mérkőzés.

Sport
Szoboszlai kihagyta a helyzeteit, a Salzburg kiesett a BL-ből

Az Atletico Madrid egy pontos fejessel és egy kontrával nyerte meg a meccset. A Real Madridot Benzema két fejesgóllal húzta ki a bajból, így ők is várhatják a hétfői sorsolást.

Sport
Szerdán este 18:55-től játsszák le a PSG-Basaksehir Bajnokok Ligája-meccset

Az UEFA azonnali hatállyal vizsgálatot indított, miután a futballmérkőzés negyedik játékvezetője, a román Sebastian Coltescu rasszista megjegyzést tett a török csapat egyik stábtagjára, Pierre Webóra.

Sport
Egy pontos fejes okozta a Fradi vesztét az utolsó BL-meccsen

A Dinamo Kijev 4 év után nyert ismét meccset a Bajnokok Ligájában, az 1-0-s sikerrel átkerült az Európa Ligába, a Fradi helyenként jól játszott az idei utolsó nemzetközi meccsén, de kikapott. A Lipcse kiverte a Manchester Unitedet.

Sport
Félbeszakadt a PSG BL-meccse, miután rasszizmussal vádolták meg a negyedik bírót

A román asszisztens állítólag a török Basaksehir egyik stábtagjára tett rasszista megjegyzést. A játékosok levonultak.

Sport
Dinamo Kijev-Ferencváros: 1-0

A Dinamo Kijev ellen játssza utolsó BL-csoportmeccsét az FTC, győzelem vagy legalább egy hatgólos döntetlen kell az EL-indulást érő hely megszerzéséhez. Óvatosan kezdtek a csapatok, a meccs eddig legnagyobb helyzete a Fradié volt. Kövesse velünk élőben a meccset!

Sport
Nyomasztóbb volt a Barcelona 3 góljánál a játék képe

A Messit, Piquét és Coutinhót nélkülöző Barcelona az első félidőben a kapujához szegezte a Fradit, és 27 perc alatt eldöntötte a BL-meccs sorsát 3 góllal. Olyan tempót diktáltak a katalánok, amit nem tudott felvenni a magyar bajnok, ez volt a leggyengébb meccse a főtáblán. Kijevben az Európa Liga a tét a jövő héten, győzni kellene.

Sport
Ferencváros – Barcelona 0-3

Az első pillanatól fogva ellenállhatatlan volt a Barcelona, így kevesebb mint fél óra alatt három gólt rámoltak be. A második félidőben aztán visszavettek a tempóból, de így is óriási fölényben maradtak, és tükörsimán nyerték meg a meccset.

Sport
Újabb kínos Real-vereség a Bajnokok Ligájában, kieshetnek

Ha az ukránok nyernek az Internél az utolsó fordulóban, a spanyolok mehetnek az EL-be.

Sport
Női játékvezető dirigál a Dinamo Kijev-Juventus-mérkőzésen

A francia Stéphanie Frappart vezeti a Ferencvárossal azonos csoportban szereplő csapatok meccsét, először a BL történetében.

Sport
Kínos Liverpool-kudarc, életben maradt a Real Madrid

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg 3-1-re kapott ki a Bayern Münchentől a Bajnokok Ligájában. A bajorok mellett a Manchester City is mind a 4 eddigi meccsét megnyerte.

Sport
Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus a 92. percben megnyerte a meccset

A Ferencváros negyedik meccsén játszott a legjobban a Bajnokok Ligájában, ehhez kellett egy szerencsés vezető gól, remek és fegyelmezett védekezés, és hogy az olaszok annyi kapufát rúgtak, mint gólt. A Juve találatait Ronaldo és Morata szerezte, utóbbi az utolsó pillanatokban fejelt Dibusz lábai között a kapuba.

Sport
Ferencváros-Juventus: 1-2

A Juventus ellen játssza negyedik BL-csoportmeccsét az FTC, a budapesti meccsen az olasz bajnok könnyedén, 4-1-re nyert. A 19. percben Uzuni góljával a Fradi szerzett vezetést, 15 perccel később Ronaldo egyenlített egy távoli lövésből. Kövesse velünk élőben a mérkőzést!

Sport
Az UEFA 6,7 millió forintra büntette a Fradit

A Fradi-szurkolók egy része nem tartotta be a koronavírus-járvány miatti óvintézkedéseket a BL-ben.

Sport
Könnyed játékkal ütötte ki a Juventus a Fradit a BL-ben

A magyar bajnok helyzetet is alig tudott kialakítani az olaszokkal szemben, Morata ellenben kíméletlenül használta ki lehetőségeit, Dibusz látványos megingásait pedig Dybala büntette, 4-1 lett a vége. Nyert a Barcelona is, a Manchester United Törökországban bukott el. Gulácsi tizenegyest védett, csapata a PSG-t verte 2-1-re.

Sport
Ferencváros – Juventus 1-4

Morata találatával korán előnybe került a Juventus a Ferencváros ellen, a 60. percben pedig egy villanás után meg is duplázta a Juventus előnyét. A helyére érkező Dybala aztán Dibusz hibáit kihasználva lőtt még két gólt a széteső Fradinak, de a hajrában Boli végül szépíteni tudott. Kövesse!