Donáth Anna: Ha a Fideszen múlna, már rég orosz állapotok lennének Magyarországon

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A momentumos Donáth Anna arról beszélt a bemutatkozójában, ha a Fideszen múlna, már rég orosz állapotok lennének Magyarországon is, de az unió jelenleg egy védőbástya ez ellen. Majd azt mondta, hogy büszke arra, hogy Cseh Katalinnal elérték, hogy „az EU elzárja végre a NER pénzcsapjait”, közben állítása szerint növelték azokat a forrásokat, amiket a kormány kikerülésével tudnak lekérni például önkormányzatok. „Mi bebizonyítottuk, hogy lehet érdemi eredményeket elérni EU-képviselőként”, mondta.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!