Külföld
Orbán hajókázott, és a dzsungelt is megnézte Indiában
Az egyik helyi lap szerint családjával pontyot és garnélarákot evett a miniszterelnök Álappuzsában, ahol a helyi rendőrkapitány megemelte a biztonsági készültség szintjét.
Zelenszkij: Lukasenko felhívott, és bocsánatot kért
Az ukrán elnök egy amerikai podcastban hosszasan dicsérte Donald Trumpot, és arról beszélt, a 2022-es orosz támadás után a belarusz elnök telefonon bocsánatot kért az ország részvétele miatt.
BBC: A Hamász megnevezett 34 túszt, akiket a gázai tűzszünet esetén szabadon engednének
Az izraeli miniszterelnöki hivatal azt közölte, a mai napig nem kaptak megerősítést a listán szereplők állapotáról.
Szijjártó Péter idei első bejelentése: Magyarország újranyitja a szíriai nagykövetséget
A külügyminiszter szerint azért döntöttek így, mert elcsendesedtek a fegyveres összecsapások.
Joe Biden: Január hatodikán rend lesz, a Capitolium rendőrsége őrködni fog az amerikai demokrácia...
Az elnök a Washington Postban megjelent véleménycikkében azt ígéri, az alkotmányos kötelességének megfelelően Kamala Harris be fogja jelenteni Donald Trump megbízatását január 6-án.
Több ezren követelték Montenegróban a belügyminiszter lemondását
A tüntetők szerint a belügyminisztérium és a rendőrség nem tettek eleget azért, hogy megakadályozzák a január 1-jei cetinjei mészárláshoz hasonló eseteket.
Egyre valószínűbb, hogy a kanadai miniszterelnök bejelenti a lemondási szándékát
Az egyelőre nem világos, hogy Justin Trudeau azonnal távozna-e a hivatalából.
Az évtized legkomolyabb havazását várják több amerikai államban
Louisville-ben vasárnap 19,5 centiméternyi hó hullott, ami új rekord.
Félmilliárd forintnál is többet fizettek Tokióban egy 276 kilós tonhalért
De ez csak a második legnagyobb összeg a tokiói tonhalárverés történetében.
Olaszországban szarral próbálták összekenni az állatvédők Picasso egyik képét
Egy állattenyésztő cég ellen tiltakoztak, de a képnek nem lett baja.













