RSS

A pincér, aki a spanyol király eltitkolt fiának tartja magát

A törzsvendégei kiskirályként ismerik, a főnöke trónörökösnek tartja. Konkrét bizonyítéka nincs, mégis sokan vannak, akik nem tartják elképzelhetetlennek a filmbe illő sztoriját.

WTCR: pocsék hétvége a magyaroknak Spanyolországban

Tassi, Michelisz és Boldizs összesen két pontszerző helyet hozott össze Aragónban a túraautó-világkupán.

Chiellini totális kabarét csinált a 11-esek előtti érmefeldobásból, Jordi Alba elvesztette a fonalat

Furcsán született meg a döntés, hogy az olasz vagy a spanyol szurkolók előtt rúgják-e a büntetőket.

Bonuccit berohanó szurkolónak nézték, gyorsan megfékezték az ünneplését

A 108-szoros válogatott, Eb-ezüstérmes olasz védő fennakadt a Wembley biztonsági őrén.

Tizenegyesdráma után folytatódik az olaszok Eb-menetelése, kiejtették a spanyolokat

Az olaszok 4-2-re nyerték a büntetőpárbajt, a spanyolok két legjobbja, Olmo és Morata rontott. 2012 után újra Eb-döntőt játszanak a többet támadó spanyolokat legyőző olaszok. Mancini csapata Angliával vagy Dániával találkozik a döntőben.

Olaszország–Spanyolország 1-1

Olaszország 4-2-re nyerte a büntetőpárbajt, ők az első döntősök az Eb-n. Chiesa góljával az olaszok szerezték meg a vezetést a 60. percben, de 20 perccel később Morata egyenlíteni tudott. A büntetőpárbajban a spanyolok két legjobbja, Dani Olmo és Morata rontott, Jorginho viszont nem ingott meg az olaszoknál. Az angol-dán meccs győztesével találkoznak majd vasárnap.

Évtizedek óta rivalizálnak egymással a spanyolok és az olaszok, mediterrán derbi lesz az Eb elődöntőjén

2008 óta minden Eb-n összekerültek az olaszok és a spanyolok. Az ezredfordulóig az olaszok domináltak, de az elmúlt 20 évben a spanyolok bosszút álltak mindenért.

A spanyolok tizenegyesekkel verték Svájcot, elődöntősök az Eb-n

A rendes játékidő végén emberelőnyben játszottak a spanyolok, de nem tudtak kihasználni, a hosszabbításban is sorra hagyták ki a helyzeteket. A büntetőket viszont pontosabban lőtték, Svájc csak egyet rúgott be.

Spanyolország tizenegyespárbajjal nyert, bejutott az elődöntőbe

Az 1-1-es rendes játékidő után a svájciak emberhátrányban húzták ki a hosszabbítást, de a tizenegyespárbajban már a spanyolok voltak jobbak. Az elődöntőben az Olaszország-Belgium győztesével fognak találkozni.

Ezer bulizó diák lett koronavírusos Mallorcán

A spanyolok is szigorítanak, korlátozzák a tömeges turizmust.

Az Eb legnagyobb meccsét a spanyolok nyerték: 5-3-ra verték a hosszabbításban a horvátokat

Egy szürreális kapusöngóllal kezdődött a nyolcaddöntő, de a spanyolok fel tudtak állni 0-1-ról, és hármat vágtak a vb-döntős horvátoknak. A horvátok azonban nem adták fel, a hajrában öt perc alatt egyenlítettek, a 3-3 után a hosszabbításban is volt helyzetük, de végül beszedtek két gólt, így lett 5-3 a vége.

Horvátország–Spanyolország 3–5

Spanyolország őrült meccsen jutott a legjobb nyolc közé az Eb-n, egy 40 méteres öngól után 3-1-re fordítottak a horvátok ellen, a végét viszont elszórakozták, a 92. percben mentette hosszabbításra a meccset Horvátország. A ráadás viszont a spanyoloké volt, három perc alatt két gólt szerezve eldöntötték a továbbjutást.

Zseni, életművész, milliárdos, techmogul, szélhámos, bűnöző

A vírusirtójával befutott John McAfee az informatika vadnyugati hőskorában kezdett, és élete végéig nem sikerült teljesen elengednie azt. Volt elnökjelölt, gyanúsították gyilkossággal, fejlesztett női Viagrát, és bújkált adócsalás vádja elől egy trópusi paradicsomban egy nála 50 évvel fiatalabb prostituált oldalán. Kalandos élete pár napja öngyilkossággal ért véget egy spanyol börtöncellában, de ebből persze a követői egy szót se hisznek el.

Orbán spanyolul és dánul, egész oldalas fizetett hirdetésekkel üzen Brüsszelnek

A hirdetés szerint a magyar kormány nemet mond az „Európai Birodalomra”.

Halálosan megfenyegették a szurkolók Álvaro Morata családját a lengyelek elleni Eb-meccs után

A spanyol csatár érti a csalódottságot, de nem érti, hogy miért kell a frusztrációt a feleségén és a gyerekein leverni.

Holtan találták cellájában John McAfee-t, miután egy spanyol bíróság jóváhagyta a kiadatását

McAfee vírusirtókból szedte meg magát, az USA-ban adócsalás miatt körözték.

Egy spanyol bíróság jóváhagyta a botrányhős McAfee kiadatását az Egyesült Államoknak

Az adóelkerüléssel vádolt férfit tavaly októberben fogták el a barcelonai reptéren.

Kegyelmet kapott kilenc katalán vezető, akik 2017-ben kikiáltották Katalónia függetlenségét

A spanyol kormány ezzel a lépéssel a megbékélés korszakát akarja megnyitni.

Európában nyaral az évekig apja fogságában élő dubaji hercegnő

Latifa al-Maktúm nemrég a madridi repülőtéren járt egy brit nő társaságában.

A spanyolok tizenegyest is rontottak, a lengyeleket sem tudták legyőzni

Spanyolország a második mérkőzésén is hatalmas fölényben játszott, de a lengyelek ellen sem jött össze a győzelem, 1-1 lett a meccs vége.

14 millió forintos csodaágyban, túlnyomásos kamrában pihennek a spanyol futballisták az Eb alatt

A spanyol válogatottnál mindent megtesznek a tökéletes regenerációért. Saját ágyukat is magukkal vihették a játékosok az edzőtáborba.

Megvan az Eb első 0-0-ja, a spanyol fölény mit sem ért a svédek ellen

Gól nélküli döntetlennel zárt a két csapat, a spanyol támadók naggyá tették Olsent, a svéd kapust. A szlovákok vezetik az E csoportot.

A mediterrán bika, a közép-európai gógyi és a skandináv keménység ütközete az Eb-n

A papírforma szerint az első és az utolsó helyet meg lehet tippelni, de hogy ki végez a második, továbbjutást érő helyen a foci-Eb E csoportjában, azt szinte lehetetlen előre megmondani.

Távozik Zidane a Real Madrid kispadjáról

Nem jött össze ebben a szezonban a bajnoki cím és a Bajnokok Ligája-győzelem. Korábban sorra nyerte vele a trófeákat a spanyol fociklub.

Puskás nevét viselő utcát avattak Szijjártóék Madridban

A leleplezésen a Real Madrid nemzetközi igazgatója is részt vett, aki szerint a magyar labdarúgó is hozzájárult ahhoz, hogy a csapat mítosz legyen.

Valami bűzlött a barcelonai dinószoborban, kiderült, hogy egy holttest van benne

A 39 éves spanyol férfi helyi médiaértesülések szerint beleejtette a szoborba a telefonját, utána akart menni, de fejjel lefelé beszorult. Örökre.

Őrült véghajrát hozott a spanyol bajnokság, az Atlético nyerte a madridi csapatok versenyfutását

Az utolsó forduló előtt mindössze két pont választotta el az Atléticót és a Realt, mindkét csapatnak nyernie kellett a bajnoki címhez.

A spanyolok elleni angol hadjárat, aminek egy össznépi lerészegedés vetett véget

Cádiz lerohanása során minden félresikerült, de a kegyelemdöfést az adta meg, hogy az angol katonák bormámorban fetrengve mészároltatták le magukat a spanyol hadsereggel.

Biztonságosnak és hatékonynak tűnik az első adag Astra után Pfizert beadni egy spanyol kutatás szerint

Jóval magasabb volt az antitestszám, mint egy vagy két Astra-adag után.

Katonákat küld Spanyolország Ceutába, ahova nyolcezer migráns érkezett egy nap alatt

Migrációs válság az enklávéban: a marokkói oldalon könnygázzal oszlattak.