A Manchester City félelmetes és földöntúli futballal mosta le a BL-ben a címvédő Realt

Guardiola még mindig alulértékelt, pedig a sokoldalúságának kulcsszerepe volt a csapata sikerében. A meccs hőse, Bernardo Silva pedig embertelen számokat produkált. Elemzés.

Bajnokok Ligája: a Manchester City 4-0-ra verte a Realt, olyan döntő jön, ami még sosem volt

A madridi 1-1 után simán nyertek hazai pályán, ők lesznek az Internazionale ellenfelei.

Real–ManCity: a félelmek harcát egyelőre senki nem nyerte meg

A keddi Bajnokok Ligája-elődöntő fordulatai négy pontban. Elemzés.

Két távoli bombával döntetlen a Real és a Manchester City BL-elődöntője

Vinicius és De Bruyne is 20 méterről lőtt a kapuba, utóbbi a második félidőben.

Üsd, vágd, nem apád: tömegverekedésbe torkollt a kosármeccs

A lefújás előtt estek egymásnak a Real Madrid és a Partizan Beograd játékosai.

2-0-ra nyert otthon a Real Madrid a Celta Vigo ellen

A BL-elődöntős csapat hátránya nyolc pontra csökkent az FC Barcelonával szemben.

Kihagyott tizenegyesek és Milan-továbbjutás a BL olasz rangadóján

A Napoli hazai pályán sem bírt az AC Milannal, a másik negyeddöntő visszavágóján a Real Madrid 2-0-ra verte a Chelsea-t.

Bajnokok Ligája: a Milan és a Real is kapott gól nélkül nyerte az első negyeddöntőt

Milan-Napoli 1-0, Real Madrid-Chelsea 2-0. Mindkét meccsen volt piros lap.

Négyet lőtt a Real Barcelonában, ami Xavi szerint nehezen emészthető

Benzema mesterhármast vágott a kupaelődöntőben, Ancelotti jóslata bevált, a madridi edző a BL-re is tippelt.

Három dolog, amivel a Barcelona az El Clásicót és vele a bajnoki címet is behúzta

Megmutatjuk, hogy a sokak szerint túlságosan defenzív és unalmas focit játszató Xavi hogyan állította meg a Real Madridot, hogyan lett barçás hős De Jongból és Raphinából, és hogyan lett negatív...