Tizenhat év után távozik a Real Madridtól a spanyol védő.

Sergio Ramos tizenhat év után elhagyja a Real Madridot

A 35 éves védő lejáró szerződését nem hosszabbítják meg.

Felfüggeszti a Real Madrid, a Barcelona és a Juventus elleni fegyelmi eljárást az UEFA

A három csapat egy madridi bírósághoz fordult, amely megállapította: az UEFA nem büntetheti meg őket.

Ismét Carlo Ancelotti lett a Real Madrid edzője

Az olasz trénerrel 2014-ben megnyerték a Bajnokok Ligáját.

Zidane a bizalom hiánya miatt hagyta ott a Real Madridot

A francia edző azt írta, nem érezte, hogy meg tudná valósítani a közép- és hosszútávú terveit a klubnál.

Távozik Zidane a Real Madrid kispadjáról

Nem jött össze ebben a szezonban a bajnoki cím és a Bajnokok Ligája-győzelem. Korábban sorra nyerte vele a trófeákat a spanyol fociklub.

Őrült véghajrát hozott a spanyol bajnokság, az Atlético nyerte a madridi csapatok versenyfutását

Az utolsó forduló előtt mindössze két pont választotta el az Atléticót és a Realt, mindkét csapatnak nyernie kellett a bajnoki címhez.

Fegyelmi eljárást indít a Real Madrid, a Barcelona és a Juventus ellen az UEFA

9 klub vállalta, hogy lezárja kapcsolatát a Szuperligával, egyúttal együtt összesen 15 millió euró adományt fordítanak a gyermek- és ifjúsági futballra európai és brit közösségekben.

Lefocizta a Chelsea a Real Madridot, harmadszor BL-döntős

Werner és Mount góljaira nem tudott válaszolni a Real Madrid, harmadszor játssza két angol csapat a finálét. A Chelsea másodedzője, Lőw Zsolt idén is ott lesz a döntőben, tavaly a PSG-vel jutott be.

Egy BL-elődöntő nem elég jó kifogás, Marcelo a meccs helyett szavazatszámláló biztos lesz Madridban

Besorsolták a választási bizottságba, voksokat számolhat gólok helyett.

Benzema klasszis megoldása hozta a Real döntetlenjét a BL-elődöntőben

A Chelsea veszélyesebben játszott ellenfelénél, a jövő heti londoni visszavágó izgalmas meccset ígér.

Real-elnök: Vagy létrejön a Szuperliga, vagy tönkremennek a klubok

Florentino Pérez szerint a 12 alapító klubot továbbra is szerződés köti a labdarúgó Európai Szuperligához (ESL), azaz a tagok – bár a többség ezt már bejelentette – nem távozhatnak a társaságból.

A Real Madridot és a Barcelonát is kizárással fenyegeti az UEFA elnöke, mert nem lépnek vissza a Szuperligától

„A mi rendezvényeink nélkülük is fantasztikusak lesznek” – tette hozzá.

A Szuperliga elnöke: Olyan fenyegetéseket kaptunk, mintha megöltünk volna valakit vagy a futballt

Florentino Pérez, aki a Real Madrid elnöke is, elmondta, három éve dolgoznak a Szuperliga projekten, de talán nem magyarázták el jól.

Ritkán látható hiba segített Guardiolának a BL-ben, a Real Madrid is a négy között

A Liverpool nem tudta feltörni a fegyelmezett Real Madrid védelmét, a 0-0 a spanyoloknak kedvezett. A City 2-1-re nyert Dortmundban, és Guardiola először vezette a csapatát BL-elődöntőbe, ahol a PSG vár rájuk.

3-1-gyel utazik a Real Madrid Liverpoolba, a City az utolsó percben verte a Dortmundot

A Real Vinicius duplájával, Kroos imponáló hosszú passzaival múlta felül a Liverpoolt. A Dortmund egyenlített a hajrában, de Guardiola csapatáé lett az utolsó szó (2-1).

Ha ebből a szezonból kihoz valamit Klopp, újra rácsöröghet Fergusonra hajnali fél négykor

A Liverpool a Reallal játszik a kedd esti BL-negyeddöntőben, Klopp legkeményebb idénye az idei.

Megszorítani sem tudták a BL-ben a Real Madridot és Guardiola Cityjét

A Real Madrid az Atalantát 3-1-re, a City a Gladbachot 2-0-ra verte, a nyolc között folytathatják a Bajnokok Ligájában.

Nagy szenzáció lenne C. Ronaldo madridi visszatérése, de az ügynöke már felhívta a Realt

Zidane-t már sajtótájékoztatón faggatták erről a kérdésről.

Pazar góllal hozta a Real győzelmét a balhátvédje, a Puskás Arénában nyert BL-meccset a City

Sorrendben 19. meccsét is megnyerte a Manchester City, a Gladbach bánta. A Real Madrid 75 percet játszott emberelőnyben, és a hajrában legyűrte az Atalantát a Bajnokok Ligájában.

Összehúzták a Barcelonát és a PSG-t a BL-ben, a Lipcsére a Liverpool vár

Az Atalanta kapta a Real Madridot, a címvédő Bayern a Lazióval játszik a 16 között.

Szoboszlai kihagyta a helyzeteit, a Salzburg kiesett a BL-ből

Az Atletico Madrid egy pontos fejessel és egy kontrával nyerte meg a meccset. A Real Madridot Benzema két fejesgóllal húzta ki a bajból, így ők is várhatják a hétfői sorsolást.

Újabb kínos Real-vereség a Bajnokok Ligájában, kieshetnek

Ha az ukránok nyernek az Internél az utolsó fordulóban, a spanyolok mehetnek az EL-be.

Kínos Liverpool-kudarc, életben maradt a Real Madrid

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg 3-1-re kapott ki a Bayern Münchentől a Bajnokok Ligájában. A bajorok mellett a Manchester City is mind a 4 eddigi meccsét megnyerte.

A Real Madrid is érdeklődik Szoboszlai Dominik iránt

Így már az Arsenallal és az AC Milannal együtt három csapat is érdeklődik a magyar labdarúgó iránt.

Real-rekord: három tizenegyesgólt kaptak, romokban a csapat

A Valencia középpályása, Carlos Soler mindhármat berúgta, 4-1 lett a meccs vége.

Szétzúzta a Liverpool az Atalantát, először nyert a Real a BL-ben

A Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburg ugyan vezetett a Bayern München ellen, a bajorok fordítottak, és meg sem álltak hatig, így nem szakadt meg győzelmi szériájuk, sorrendben tizenkettedik BL-meccsüket nyerték meg. 8 meccsen 35 gólt láttunk.

Szoboszlai megint gólt lőtt, a Real az utolsó percben mentett pontot

A Salzburg középpályása harmadik gólját lőtte a Bajnokok Ligájában, amivel a sorozat legeredményesebb magyar játékosává vált, csapata 3-2-re kapott ki az Atletico otthonában. A Real Madrid 0-2-ről jött vissza a Mönchengladbach ellen. A Liverpool kapott gól nélkül halad előre.