Kezd formába lendülni Szoboszlaiék El-riválisa
Az Atalanta idegenben nagyon simán verte a Napolit.
A Barcelona győzelemmel, az Arsenal tizenegyesekkel a nyolc között a BL-ben
Két perc alatt kettőt rúgott a Napolinak a Barca, az Arsenal egy büntetőt sem rontott.
Az utolsó pillanatban kapott ki az Arsenal a Portótól a BL-ben
Mikor már úgy tűnt, 0-0 lesz a vége, Galeno óriási gólt tekert. A másik meccsen a Napoli 1-1-et játszott a Barcelonával.
Ha díjaznák a legszebb gólpasszokat, egészen biztosan a Napoli csatára nyerne
Victor Osimhen olyan lezseren játszotta be magát négy védő között, mintha csak edzésen volna.
Marco Rossi a nápolyi álommunkáról beszélt, és a sajtó elkezdett kombinálni
A magyar kapitánynak 2025-ig van szerződése az MLSZ-szel.
A certaldói Epikurosz mennybe vitte a Napolit
Harminchárom év kihagyás után, hatalmas előnnyel lett bajnok a Napoli a Serie A-ban, a bajnoki cím sorsát már hónapokkal korábban eldöntötték. Luciano Spalletti a kispadon megnyerő vesztesből lett...
Lelőtték egy elítélt maffiafőnök fiát, miközben Nápoly focicsapatuk bajnoki címét ünnepelte
Egyelőre nem tisztázott, hogy a Costanzo fiú halálát baleset okozta, vagy szánt szándékkal végzett vele egy rivális klán. Az ünneplésnek több száz sérültje, és immáron két halálos áldozata van.
Halálos áldozata is van a nápolyi drukkerek bajnoki ünneplésének
33 év után nyert ismét bajnoki címet a klub, tragédiába fordult az ünneplés.
Kvaradona a világ ellen is kevés volt – így ejtette ki a Milan az űrszezont futó Napolit a BL-ből
Hiába várta a többség a Napoli továbbjutását a Bajnokok Ligája-negyeddöntő olasz párharcában, volt jó pár arra utaló jel, hogy Stefano Pioli és a Milan komoly meglepetést okozhat. Ezeket, illetve a...
Kihagyott tizenegyesek és Milan-továbbjutás a BL olasz rangadóján
A Napoli hazai pályán sem bírt az AC Milannal, a másik negyeddöntő visszavágóján a Real Madrid 2-0-ra verte a Chelsea-t.