Kézilabda

RSS

A németekkel biztosan nem játszik a csoportkörben a férfi kézilabda-válogatott

Megvannak a kalapok, sorsolás április 16-án.

Fantasztikus magyar győzelem Portugália ellen, kijutott az olimpiára a férfi kézilabda-válogatott

Háromgólos hátrányból is visszajött a csapat a második félidőben, és 30-27-re győzött. A 21 éves Imre Bence 9 gólt lőtt, nem volt rontott lövése. A végeredményt Lékai Máté állította be. 12 év után...

Az i-ről hiányzik a pont, de azt pokoli nehéz lesz feltenni a kéziselejtezőben

Élet-halál meccs vár a férfi válogatottra, egy védés, egy blokk is döntő lehet, hogy 12 év után ott lehessenek az olimpián.

Norvégia nem hagyott esélyt a kéziselejtezőn, a portugálok ellen kell kijutni az olimpiára

A félidőben három góllal vezetett az ellenfél, a vége 29–25 lett oda. Ez a vereség azt jelenti, hogy meg kell verni Portugáliát vasárnap.

Megtették az első lépést az olimpia felé a férfi kézisek, kiütötték Tunéziát

Már a félidőre hét góllal vezettek Lékai Mátéék, a vége 33–24. Fontos győzelem volt, de a java csak most jön, szombaton a szintén két pontos Norvégia az ellenfél.

Ha baj van, én megyek elöl, sikernél én vagyok az utolsó

Hat éve a THW Kiel kézilabdacsapatának igazgatója Szilágyi Viktor. A klub a német rekordbajnok és a világ egyik leghíresebb kézis brandje, magyar játékossal építik a jövőt, miközben nem mindig...

Az edző, aki 12 év után vezetett kézilabdacsapatot magyarként a BL-ben

Kárpáti Krisztiánt sokan féltették a feladattól, de továbbvitte a BL-ben a Szegedet. Jobban örült volna, ha nem a Veszprém jön nekik a kieséses szakaszban, de állnak a feladat elé.

Kézi-BL: újra összejött a Szeged–Veszprém a nyolcaddöntőben

A Veszprém a címvédő Magdeburg ellen úgy veszített hazai pályán, hogy végig a németek irányítottak.

Rasszista megjegyzéseket kapott az FTC egyik játékosa, a klub kiáll mellette

A klub elítéli a kirekesztés minden formáját, és kiáll olimpiai bajnok kézilabdázója, Béatrice Edwige mellett, akit egy bukaresti mérkőzésen értek kirekesztő megjegyzések.

Tatabányán juthat ki az olimpiára a férfi kézilabda-válogatott

Tunézia, Norvégia és Portugália lesz a magyar csapat ellenfele, két nemzet mehet az olimpiára.