Időmérő

RSS

Verstappen öt, Bottas három rajthelyes büntetést kapott, Sainz megúszta a visszasorolást

Verstappen csak a hetedik helyről kezdi a futamot Katarban, Bottas a hatodik helyre került vissza. Gasly örökölte meg a második, Alonso a harmadik rajthelyet.

Vizsgálják Verstappent, Bottast és Sainzot, veszélyben a rajthelyük Katarban

Az időmérő utolsó pillanataiban hagyhatták figyelmen kívül a sárga zászlós figyelmeztetést.

Hamilton 4,5 tizedet vert Verstappenre a katari időmérőn

Verstappen szárnysegédje, Pérez a top 10-en kívül ragadt, nehéz helyzetben lehet a Red Bull a vasárnapi futamon.

Hamiltont kizárták a Brazil GP időmérőjéről, csak a mezőny végéről rajtolhat, Verstappen komoly pénzbüntetéssel megúszta

Röviddel a Brazil Nagydíj sprintfutama előtt osztották ki a pénteki időmérő miatti büntetéseket.

Hamiltont és Verstappent is vizsgálják a Brazil Nagydíj időmérője utáni fura eset miatt

Hamilton kocsiján a hátsó szárny lehet szabálytalan, pont az az alkatrész, amit Verstappen szabálytalanul megérintett az időmérő után.

F1: Hamilton nyerte a brazil időmérőt, de a rajtbüntetése még bekavarhat

Motorcsere miatt kezd hátrábbról Hamilton, akinek két napja is lesz a visszazárkózásra.

Stroll balesete után Bottas nyerte meg a Mexikói Nagydíj időmérőjét

A Mercedes látványosan feljavult, Hamilton szerezte meg a második helyet a kvalifikációban.

Verstappen hét év után megszakította a Mercedes amerikai sorozatát, övé az időmérő

A vb-pontversenyben második Hamilton közvetlenül a riválisa mellől rajtolhat majd vasárnap. Verstappen a legutóbbi 11 futamból 8-adszor kezdhet az élről.

Hamilton simán nyerte a török időmérőt, de Bottas rajtolhat az élről

A nyolcadik vb-címéért hajtó Hamilton rajtbüntetés miatt csak a 11. helyről kezd majd, Verstappen másodikként indulva előzne a vb-pontversenyben.

Norris az utolsó pillanatban sokkolt mindenkit, övé a pole pozíció az Orosz Nagydíjon

Életében először nyert időmérőt a McLaren F1-es pilótája. Jól döntött, hogy száraz körülményekhez passzoló gumit választott az eleinte elég vizes pályán.

Bottas odacsapott, 96 ezreddel nyerte az Olasz GP időmérőjét Hamilton előtt

A Mercedes jó helyzetből várja a sprintfutamot, Bottas viszont motorcsere miatt a mezőny végéről kezd majd vasárnap.

Belga Nagydíj: egy hatalmas baleset után Verstappené az esős időmérő, Russell csodát téve 2.

Az időmérő első két szakaszát nyerő Lando Norris a harmadik, végső harmadban nagyot bukott, de jól van. Verstappen az utolsó pillanatban ugrott az élre, Russell a semmiből került az első sorba, Hamilton csak a harmadik helyről rajtolhat Spában.

Hamilton agyonverte a mezőnyt a hungaroringi időmérőn

Bottasnak 3, Verstappennek 4 tizedet adott a hirtelen nagyot gyorsuló Mercedesszel. A vasárnapi futamon a vb-elsőségért mehet Hamilton.

Hamilton 75 ezreddel verte Verstappent a Brit Nagydíj időmérőjén, ő rajtol az élről a szombati sprintfutamon

A címvédő lett a módosított versenyhétvége első győztese.

Felforgatták az F1-hétvégét, jön egy pluszverseny, péntekre hozták előre az időmérőt

Kísérleti jelleggel egy sprintfutammal bővül a Brit Nagydíj programja. Mik a változások? Mi ez az egész? Kinek áll ez érdekében?

Osztrák időmérő: egy Williams lett a sztár, Verstappen nyert, Hamilton csak a 4.

Russell csodát tett a Williamsszel, bevitte a mezőny egyik leggyengébb autóját a top 10-be. Norris a 2. helyről indulhat a McLarennel, a Mercedes nagyon nehéz helyzetben.

Verstappen megállíthatatlan, 2 tizeddel verte Hamiltont a Stájer GP időmérőjén

Bottas büntetéssel bukja a második rajthelyét, jöhet az újabb Verstappen–Hamilton-csata.

Verstappen visszaverte Hamilton rohamait, övé a francia időmérő

Élesedik a vb-harc, az összetettet 4 ponttal vezető Verstappen 2,5 tizeddel volt gyorsabb mindenkinél.

Öten a falban, Leclerc nyerte a bakui időmérőt

Négyszer is lengetni kellett a piros zászlót Bakuban.

F1: bombameglepetés Monacóban, a balesetező Leclerc-é az időmérő a Ferrarival

Verstappen a második, Hamilton viszont csak a hetedik helyről rajtolhat majd vasárnap.

Hamilton vért izzadt 100. időmérős győzelméért

Verstappen nagyon feljött a Spanyol Nagydíj szombatján, de csak a 2. lett Hamilton mögött, a vb-címre leginkább esélyes párost 36 ezred választotta el.

F1: Verstappentől elvették a kört, amivel megnyerte volna a portugál időmérőt, Bottas az élen

Megúszta a Mercedes, hogy kicsit eltaktikázta magát Portimãóban, Bottas és Hamilton így is az első sorból rajtolhat vasárnap.

Hamilton fél hajszállal, de verte a Red Bullokat az időmérőn Imolában

Pérez 35, Verstappen 87 ezreddel volt lassabb Hamiltonnál, Norris majdnem odafért harmadiknak a McLarennel.

Teljesen új versenytípussal rázzák fel az F1-et

Három helyszínen, Silverstone-ban, Monzában és Interlagosban jön kísérleti jelleggel a szombati sprintfutam.

Meglepetéssel indult az F1-szezon, Verstappené a bahreini időmérő

Red Bull, Mercedes, Mercedes, Ferrari a sorrend, szuperszoros szezon jöhet.

Verstappené az év utolsó időmérője

A Red Bull holland pilótája egy hajszállal verte Bottast, Hamilton csak a harmadik.

53,377 másodperc, Bottasé az F1-történelem legrövidebb köre

Hamilton nélkül is kisajátította a Mercedes az első sort a Szahíri Nagydíj időmérőjén, Russell 26 ezredre volt az időmérő megnyerésétől.

Pályarekorddal nyerte Hamilton a Bahreini Nagydíj időmérőjét

A hétszeres világbajnok pilóta pályafutása 98. pole pozícióját szerezte a Forma-1-ben.

Az utolsó időmérő után már látszik, kire szállhat Michelisz WTCR-címe

A 2019-es ezüstérmes Guerrieri rontott a szezon utolsó időmérőjén, Ehrlacher nagyon jó helyzetben várja a spanyolországi szezonzárót.