foci

RSS

Ejtőernyős katona szállította a labdát a Bozsik Stadion avatómeccsére, Puskás dédunokája végezte el a kezdőrúgást

Gól nélküli döntetlent játszott a Honvéd a Villareal B csapatával az új stadionban, amit egy év csúszással adtak át.

Az Újpest egy góllal nyert, a Puskás Akadémia három góllal kikapott a Konferencia-liga selejtezőiben

A felcsúti csapat háromgólos hátránya már a 25. percben megvolt, az Újpest hazai pályán győzött.

Ha valaki bűnt követ el a Fradi stadionjában, Kubatov pontosan tudni szeretné, hogy hívják és hol lakik az illető

A klub elnöke szerint az új stadionokba a nők és a gyerekek is kimennek. A szélsőséges szurkolói kultúra visszaszorításáról beszélt egy antiszemitizmus elleni fórumon Jeruzsálemben.

A PSG-nél folytatja Sergio Ramos

Tizenhat év után távozik a Real Madridtól a spanyol védő.

A jövő évi katari foci-vb-re is csak beoltott szurkolók mehetnek

Egymillió adag vakcinát különít el a katari kormány, hogy azok is részt tudjanak venni, akik még nem kapták meg hazájukban az oltást.

Törökország – Olaszország 0-3

Egy órát bírtak a törökök az olaszok ellen, az 53. percben egy öngól, szűk negyedórával később egy végletekig kijátszott támadás hozott eredményt. Az olaszok közel ahhoz, hogy győzelemmel nyissák az Eb-t.

Orbán: Nekünk azért jobb véleményünk van magunkról

A miniszterelnök nem fél a Fudantól, mert itt nem lesz külföldi befolyás, amíg nemzeti kormány van. Eközben ott áll szügyig, vérben a parlamentben, és a focival kapcsolatban „ezzel a térdelősdivel” a legkevésbé sem szimpatizál. Nézze meg tíz percben a mai kormányinfót!

Egy nyolc évvel ezelőtti bundaügy miatt kizárták a Bajnokok Ligájából a máltai bajnokot

Harminc év után nyerte meg a bajnokságot a Hamrun Spartans. A Hibernians örülhet az UEFA döntésének.

A Loki és a Gyirmót jutott fel az első osztályba

Hiába nyert a Vasas, a Gyirmót győzelmének köszönhetően jövőre is maradnak a másodosztályban.

Térdsérülése miatt mégsem lehet ott Ibrahimovic az Eb-n

Ez lett volna az ötödik kontinenstornája.

Martin Garrix és Bono ledobta az EDM-atombombát a foci-Eb himnuszával

Azt remélik, erre a számra fog tombolni egész Európa.

A Network4 fogja közvetíteni a Bundesligát Magyarországon 2025-ig

Gulácsi Péter, Willi Orban és Szoboszlai Dominik is Németországban játszik.

Hajnal ötig kísérték haza a lányokat a Cardiffi Egyetem focistái, hogy a nők biztonságban érezhessék magukat

Az az álhír terjedt el a közösségi médiában, hogy aznap szabad a nemi erőszak.

Rendőrségi eljárás indult a Zalaegerszeg–Budafok focimeccs közvetítése miatt

Bekapcsolva maradt az M4 munkatársának mikrofonja. Azt mondta, direkt nem mutatják, hogy jobboldalt szurkolók vannak a zárt kapus meccsen.

Ahol a szomszéd letiltatta a kertes házak közé épített focipályát

Van olyan település Magyarországon, ahol a kertes házak mellé lehet építeni egy relatíve nagy focipályát. De Ménfőcsanakon az egyik szomszédot zavarta, úgyhogy bíróságra ment az utánpótlásnak épített műfüves pálya miatt. A pálya most üresen áll, megoldás egyelőre nincs.

Újpesten megoldották a meccsnézést a szülők

Kerítésfalba fúrt kukucskálólyukak, alumínium háztartási létra – szülői praktikák a zárt kapus edzések idején.

Aznap kezdtük a nyitást, amikor az UEFA Eb-s nézőszámokat várt tőlünk

Az ellenzék szerint Orbán azért nyit a magas halálozási arány ellenére is, mert nyáron 20-30 ezer nézős Európa-bajnoki meccseket akar Magyarországon. Ami tény: az UEFA április 27-ig akarja tisztázni, hol és hány néző előtt rendezhetik meg a foci-Eb-t.

Meccs közben halt meg egy túristvándi focista

Az 52 éves férfi koronavírus-gyorstesztje negatív volt.

A kisvárdai sportigazgató a légiósok barátnőin kéri számon, ha a játékosai nem teljesítenek

Révész Attila szerint az asszony dolga, hogy a focistának ne kelljen házimunkával vagy gyerekneveléssel foglalkozni. Már ha a jövőben is szeretnének ilyen jó körülmények között élni.

Piros lapot kapott egy kutya Szerbiában, amiért négyszer is megzavart egy focimeccset

A kutya emiatt a következő meccsen nem vehet majd részt.

Kikapott a Fradi a bajnokságban utolsó Diósgyőrtől

A 84. percben beállt Suljic, második érintéséből belőtte a Diósgyőr győztes gólját, majd négy perccel később lehozta az edző.

Koronavírusban meghalt Handel György, az MTK egykori focistája

Az egyszeres válogatott játékos 61 éves volt.

Meccs közben szakadt le a hó, láthatatlanná váltak a török csapat játékosai

Az İstanbul Başakşehir-Sivasspor-meccs végül döntetlennel zárult.

Meghalt Tommy Docherty, a Manchester United korábbi edzője

Az egykori skót válogatott focista 92 éves volt.

Feljelentette a FIFA az egykori elnökét, Sepp Blattert korrupció miatt

Bűnügyi jellegű hiányosságokat tárt fel a FIFA egykori vezetésének pénzügyeiben a labdarúgó-szövetség. Blattert öt éve tiltották el a futballban való bármilyen részvételtől.

Meghalt Paolo Rossi

Az olaszok egykori legendás csatára 64 éves volt.

Az igazgató, aki azért dolgozik, hogy ne féljenek a cigányoktól

Kavalyecz András több mint három évtizede foglalkozik hátrányos helyzetű borsodi fiatalok szocializációjával és tanításával. Börtönlátogatásra és nyitott bíróságra viszi diákjait, hogy elrettentse őket a bűnözéstől, de a foci is fontos eleme a pedagógiájának. Mi motivál egy tanárt Borsodban, és mi számít sikernek ott, ahol sokszor még cipője sincs a gyerekeknek, hogy iskolába menjenek?

Egy megye II.-es focista egy eldobott vizespalackkal fél szemére megvakította a másik csapat klubvezetőjét

A Somogy megyei Kaposmérő és Somogyvár összecsapása durvult el vasárnap.