Caeleb Dressel

RSS

Van, aki munkából ment az olimpiai aranyért, és van, aki az anyjának vásárolt büfékocsit a jutalomból

Nem mindenhol olyan az olimpiai érmesek jutalmazási rendszere, mint Magyarországon, sőt, egyeseknek a kijutás is komoly problémát jelent. Mi a helyzet az Egyesült Államokban és a briteknél?

Milák: Jó, hogy mém lettem, de a legjobb, hogy bajnok is

Élete legnagyobb párbaja volt, amit az amerikai Dressellel vívott, a győztes amerikai magasba emelte a kezét. Milák edzője, Selmeci Attila szerint az úszó újfent igazolta a teljesítményével, hogy világklasszis.

Milák nagy hajrával ezüstérmes 100 pillangón, világcsúcs kellett az aranyhoz

Csapásról csapásra közelített a magyar úszó az amerikai Dresselhez, de utolérni nem tudta. Egyéni csúcsot úszott, először jutott az 50 másodperces álomhatár alá. Ha nem halasztják az olimpiát, úgy érzi, ez az érem nem születik meg.

A recept adott, hogyan nyerhet Milák Kristóf száz pillangón is, csak nem könnyű megvalósítani

Caeleb Dressel 100 gyorson már nyert, ő a favorit 100 pillangón is, de Milák ott áll a lesben.