Az utolsó pillanatban kapott ki az Arsenal a Portótól a BL-ben
Mikor már úgy tűnt, 0-0 lesz a vége, Galeno óriási gólt tekert. A másik meccsen a Napoli 1-1-et játszott a Barcelonával.
Embertelenül kitömte az Arsenal a West Hamet
Fél tucat gólt hintettek a hálóba Arteta játékosai a londoni csapatok összecsapásán.
Szoboszlai nem volt a csapatban, ki is kapott a Liverpool az angol bajnokság szuperrangadóján
3-1-re nyert az Arsenal, de még mindig a Liverpool vezeti a bajnokságot.
Az Arsenal 5-0-val ütötte ki a Crystal Palace-t
Az Arsenal a 90. perc után is lőtt két gólt, versenyben maradt az angol bajnoki címért.
Mindenki azt hitte, ez az Arsenal éve lesz, majd jött a zuhanórepülés. Mi történt?
Remekül kezdte az idényt és sokáig vezette a Premier League-et az Arsenal, januárra mégis gyakorlatilag kiszállt a bajnoki versenyfutásból a csapat, ami kapusgondokkal küzd, nehézkesen építkezik, és...
2-0-val ütötte ki a Liverpool az Arsenalt az FA-kupából
Hiába hiányzott Szoboszlai, Van Dijk és Szalah is, a Liverpool a második félidőben feljebb kapcsolt, és az utolsó negyedórában felőrölte a hazai csapatot.
Kikapott az Arsenal a Fulhamtől, a Liverpool vezeti a bajnokságot 2023 végén
A 13. helyen álló Fulham 2–1-re nyert az Arsenal ellen, a Tottenham pedig 3–1 győzte le a Bournemouth-t az év utolsó napján.
Klopp: Életemben talán olyan jó passzt még nem láttam, mint a Liverpool gólja előtt
A német edző is értékelte a szombati Liverpool–Arsenal rangadót.
Az Arsenal védője is elismerte a kezezést, ami miatt a bíró nem adott büntetőt a Liverpoolnak
A döntés után sokan kiakadtak. Nem csoda: jó eséllyel ezen úszott el Szoboszlaiék győzelme az angol bajnokság rangadóján.
Liverpool–Arsenal: döntetlen a forduló rangadóján, Szoboszlai ezúttal végig a pályán volt
Három perc után vezetést szerzett az Arsenal, Szalah hatalmas góllal egyenlített. A Liverpool az első félidőben nem kapott meg egy tizenegyest, Szoboszlai ezúttal is védekezésben jeleskedett.