Áramszünet
Összeomlott a hálózat Kubában, tízmillió ember maradt áram nélkül
Egy héten belül ez volt a második országos áramszünet, Kuba egyre nehezebben bírja az amerikai energiablokádot.
Egész Kubában elment az áram
Hétfő óta csak Havanna egy kis részén állították helyre a szolgáltatást a 11 millió lakosú szigeten.
Megsemmisült a hálózat egy része az Őrségben, itt még mindig tartanak a helyreállítási munkálatok
Gyakorlatilag újra kell építeni a hálózatot, de így is 100 alá csökkent az ellátatlan ügyfelek száma.
Több mint egy napja nincs áram Vas vármegye egyes részein, olvasónk szerint a segélyhívót sem érik...
Az E.ON szakemberei reggel óta dolgoznak a hálózat helyreállításán, és a legtöbbeknél estig visszatérhet az áram, de sok településen valószínűleg csak holnap áll helyre a szolgáltatás.
Délután elment és órákig nem volt áram Csetényben, Szápáron, Csákváron
Sok házban leállt a fűtés is, mert a zúzmara miatt leszakadtak a vezetékek.
Az oroszok 2022-ben Európát akarták megfagyasztani, most az ukránokat
Minden korábbinál kritikusabb az ukrajnai energiahelyzet, és a következő hetek még rosszabbak lehetnek. Kárelhárítás közben az ukránok azon is dolgoznak, hogy kikerülhessék Magyarországot a...
Kijevben fűtetlen lakásokban dideregtek a lakók, mert az oroszok szétbombázták a közműhálózatot
Van ahol se áram, se víz, se fűtés, és a mínusz tíz fokban egy műanyag fólia helyettesíti a betört ablakot.
Egy gyújtogatás után tízezrek maradtak áram nélkül Berlinben
Több napot vesz igénybe a helyreállítás, a távfűtés leállása miatt szükségszállásokat is nyitottak.
Áramszünet volt San Franciscóban, leálltak a robottaxik, bedugult a fél város
Nem készült fel a rendszer arra, hogy 800 önvezető taxi egyszerre kérjen segítséget a központtól a lámpás kereszteződéseknél.
Az orosz rakéták és drónok miatt Ukrajna egészében áramkimaradások lesznek december 24-én
Folyamatosan támadták az orosz erők az éjszaka Ukrajna áramtermelő hálózatát, öt megye teljesen áram nélkül maradt egy időre.









