A 2022-es választás egyik legnagyobb vesztese: harmadolódott a Jobbik

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A 4 évvel ezelőtti eredményeikhez képest 17 mandátumot veszített a ma már Jakab Péter vezette formáció, amelynek 9 listás mandátum néz ki az új Országgyűlésben. Részletek itt.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!