Red Bull

RSS

Verstappen egy szenzációs manőverrel mindkét Mercedest megelőzte a rajtnál, és simán nyert Mexikóban

Idei 9. győzelmével már 19 pont az előnye Hamiltonnal szemben a világbajnokságban. A futam nagy vesztese az élről induló Bottas, aki a rajt utáni megpördülésével az utolsó helyig esett vissza.

Lehetetlen megmondani, ki áll nyerésre Verstappen és Hamilton ádáz csatájában

Tizenkét pont választja el a két pilótát öt futammal a szezon vége előtt, ebből kettőt teljesen ismeretlen pályán rendeznek majd, ami még tovább csavarja az izgalomfaktort. Szárnysegédek, motorhibák is dönthetnek az elmúlt tíz év egyik legkeményebb F1-csatájáról.

Bottas nyerte a gumipókert Törökországban, újra Verstappen vezeti a vb-t

Az esős török futamon szerezte meg idei első győzelmét a Mercedes finn pilótája, Verstappen lett a 2., Pérez a 3. Hamilton csak 5. lett, így megint a holland vezeti a vb-t, 6 pont az előnye.

Verstappen a mezőny végéről kezdi az Orosz Nagydíjat Szocsiban

A Red Bull kénytelen volt egy negyedik motort is bevetni a vb-pontversenyt vezető hollandnál.

Verstappen a monzai sprintfutam nagy nyertese, hiába győzött Bottas

A sprintfutam döntött a vasárnapi verseny rajtsorrendjéről is, és mivel Bottas autójában motort cseréltek, ezért a Red Bull holland pilótája indulhat az első helyről holnap. Hamiltont a két McLaren is megelőzte, így csak a 4. helyről rajtol majd.

Sírt örömében a Red Bull pilótája, miután végigrepült több mint két kilométernyi alagúton

Dario Costa lett az első olyan ember, aki egy repüléssel két alagúton is végigrepült.

A Forma−1 történetének emlékezetes fejezete lehet az idei világbajnokság

Verstappen és Hamilton csatájával az F1 újra izgalmas lett, rég láttunk ennyire kiélezett küzdelmet a világbajnoki címért. A szezon felénél mindössze 8 pont választja el őket, és megjósolhatatlan, hogy kinek sikerül jobban a hajrá. Az olyan váratlan és meseszerű győzelmek is megkavarhatják a bajnokságot, mint Esteban Oconé a Hungaroringen.

F1: a Mercedes bedobta a törölközőt a szezon harmadánál?

A Mercedes 2014 óta nem látott hullámvölgyben van az F1-ben, és nem is nagyon látszik, mitől múlna ez el. A Red Bull vérszemet kapott, de lehet, hogy súlyos árat fizetnek azért, hogy 19-re lapot húznak. Mindkét csapat nagyot kockáztat 2021-ben, és nem biztos, hogy az lesz az igazi nyertes, aki behúzza a vb-címet.

Verstappen duplázott Ausztriában, Hamilton csak negyedik lett a sérült autóval

Max Verstappen az élről indulva nyert Bottas előtt, és már 32 pont az előnye Hamiltonnal szemben a bajnokságban. Lando Norris is nagy versenyt futott a McLarennel, a fiatal brit idei harmadik dobogóját szerezte Ausztriában.

Verstappen a saját fegyverével verte Hamiltont, óriási taktikával övé a Francia Nagydíj

Váratlanul állt át két kerékcserére a Red Bull a Francia Nagydíjon, ennek köszönhetően előzte meg Verstappen az utolsó előtti körben Hamiltont. Verstappen és a Red Bull is ellépett a vb-pontversenyben.

A balhé nélküli F1-vita a világbajnokságra is nagy hatással lehet

Csak fenyegettek, de végül egy rivális sem jelentette fel a Red Bullt a szabálytalannak vélt hátsó szárny miatt, mégis szabálymódosítás jön a gyanú miatt. A Red Bull mellett a Ferrarit is érzékenyen érintheti a dolog, de nem ettől kerül nyeregbe a Mercedes a rettentő éles bajnoki harcban.

Meglepetéssel indult az F1-szezon, Verstappené a bahreini időmérő

Red Bull, Mercedes, Mercedes, Ferrari a sorrend, szuperszoros szezon jöhet.

Megunta és otthagyta az F1-et? Most megéri visszatérni hozzá

Mondunk is rá pár okot, bár úgyis mindenki arra kíváncsi, hogy elkaphatja-e valaki végre a Mercedest és Lewis Hamiltont. Spoiler: talán, de még ha tévedünk, akkor is az elmúlt évek legnagyobb tűzijátéka várható. Újra lesz Schumacher a mezőnyben, és visszatér Alonso is.

A Mercedes és a józan ész eddig az F1-szezon legnagyobb vesztese

Gyengének tűnő Mercedes, erősödő Red Bull, kiskapuzó McLaren, felfújt Alpine – a háromnapos bahreini F1-teszt után sem lettünk sokkal okosabbak a 2021-es idényt illetően.

Teljesen értelmetlen a Forma–1 bújócskája

Hidegháborús csúcsra ért a paranoia az F1-csapatok között, legalábbis kémfilmeket idéző titkolózásba fordult át a 2021-es bemutatószezon.

F1: erős copy-paste-tel készült a 2021-es Red Bull

Nem sok különbség látszik elsőre a tavalyi és idei autók között.

Hogyan torpanhatott meg az F1 legjobb pilótaképzője?

A Red Bull Racing pilótaképző programjából olyan versenyzők kerültek ki, mint Sebastian Vettel, Max Verstappen, Daniel Ricciardo vagy Carlos Sainz. Alex Albon azonban már a harmadik Red Bull-növendék, akit elküldtek a négyszeres világbajnok csapattól az elmúlt öt évben. Ráadásul 2007 után először olyasvalakit igazoltak a helyére, aki nem volt tagja a juniorprogramjuknak, és még csak nem is fiatal. Mit jelent ez a csapat és a juniorprogram jövője szempontjából?

Verstappen sosem örült ennyire dögunalmas versenynek

A Red Bull-pilóta nyerte az Abu-dzabi GP-t. Három éve ugyanaz az F1-dobogó, a Ferrari 40 éve zárt olyan rosszul, mint 2020-ban. Vége az F1 koronavírus-szezonjának.