Szoboszlai nélkül is verte Kerkez Milos csapatát a Liverpool
A Liverpool 4-0-ra győzött a Bournemouth ellen. Sérülések miatt mindkét csapat magyar játékosai kihagyták a meccset.
Maláriás lett Kerkez Milos csapattársa, Hamed Traore
Hazájában, Elefántcsontparton fertőződött meg.
Kerkez Milos lesérült, heteket kell kihagynia
A Bournemouth hátvédjének bokája edzésen sérült meg.
Kerkez Milos bekerült a Premier League heti álomcsapatába a BBC-nél
A Bournemouth magyar válogatott hátvédje remekül játszott a Manchester United ellen 3-0-ra megnyert meccsen.
Európa húsz legjobb fiatal futballistája közé választották Kerkez Milost
A magyar válogatott védője 19. lett a Golden Boy-listán.
Hétgólos, őrült meccset nyert a Liverpool, Szoboszlai 64 percet kapott
A 80. percben még 3-2-re ment a Fulham, a végére 4-3 lett. Kerkez először adott gólpasszt a Bournemouthban.
Kerkezék először nyertek idegenben
A Bournemouth 3-1-re nyert a Sheffield United otthonában.
Kerkezék egy hatos pakkot kaptak a Manchester Citytől
Úgy, hogy Haaland most nem is rúgott gólt.
Szoboszlai nyerte a magyarok csatáját az angol Ligakupa nyolcaddöntőjében
A Liverpool 2-1-re nyert a Kerkez Milossal felálló Bournemouth otthonában, a magyar válogatott kapitányának volt egy erős félideje, a másodikban lecserélték.
A Liverpool kilenc emberrel, utolsó pillanatos öngóllal kapott ki a Tottenhamtől
Semmivel nem volt szerencséje Szoboszlaiéknak, két kiállítás, elvett gól és lesérülő gólszerző is kellett a Tottenham 2-1-es győzelméhez.