Házkutatást tartottak a Juventusnál, könyvelési csalás miatt nyomoznak a klub ellen

Számlákat, pénzügyi beszámolókat és átigazolásokkal kapcsolatos dokumentumokat foglaltak le. Azt vizsgálják, hogyan számoltak az átigazolási és az ügynöki díjakkal.

Végleges: a Juventus 15 millió eurót kapott Ronaldóért

Véglegessé vált kedden Cristiano Ronaldo átigazolása a Juventustól a Manchester Unitedhez.

A napokban a Manchester Cityvel tárgyalt a portugál focista ügynöke, de végül korábbi klubjával kötött szerződést Ronaldo. Sajtóhírek szerint két évre írt alá, és 15 millió eurót fizetett a manchesteri csapat a Juventusnak.

C. Ronaldót már csak egy lépés választja el a Manchester Citytől

Azon megy a vita, hogy a City mennyit utaljon a 36 éves portugálért a Juventusnak.

Felfüggeszti a Real Madrid, a Barcelona és a Juventus elleni fegyelmi eljárást az UEFA

A három csapat egy madridi bírósághoz fordult, amely megállapította: az UEFA nem büntetheti meg őket.

Pirlo megnyerte a kupát a Juventusszal, indulhatnak a BL-ben, mégis kirúgták

a korábbi sikeredző, Allegri lehet az utód.

Három év után megtört a PSG szériája, a Lille lett a francia bajnok

A Ligue 1 bombameglepetése mellett az olasz és az angol bajnokságban is akadtak meglepetések az utolsó fordulóban – a Liverpool csodával határos módon felért a dobogóra, a Juventust a Verona juttatta BL-be.

Fegyelmi eljárást indít a Real Madrid, a Barcelona és a Juventus ellen az UEFA

9 klub vállalta, hogy lezárja kapcsolatát a Szuperligával, egyúttal együtt összesen 15 millió euró adományt fordítanak a gyermek- és ifjúsági futballra európai és brit közösségekben.

Az AC Milan és a Juventus nem indulhat az olasz bajnokságban, ha nem szállnak ki a Szuperligából

Az olasz szövetség elnöke, Gabriele Gravina szerint június 21-ig van idejük eldönteni, hogy hol akarnak szerepleni.

A Real Madridot és a Barcelonát is kizárással fenyegeti az UEFA elnöke, mert nem lépnek vissza a Szuperligától

„A mi rendezvényeink nélkülük is fantasztikusak lesznek” – tette hozzá.

Nagy szenzáció lenne C. Ronaldo madridi visszatérése, de az ügynöke már felhívta a Realt

Zidane-t már sajtótájékoztatón faggatták erről a kérdésről.

Megbocsáthatatlan hibát követett el C. Ronaldo

Fabio Capello a Juventus BL-kiesése után nem kímélte a portugál sztárt.

Haaland duplája repítette a Dortmundot a BL-ben, a hosszabbításban kizuhant a Juventus

Mindkét dortmundi gólt a félelmetes mutatókkal rendelkező norvég csatár szerezte, 2-2-vel lépett tovább csapata. A Juventus túlórázott, és Szczesny hibája után hiába nyert 3-2-re, a Porto a nyolc között a BL-ben.

Haaland szédületes játékával nyert a Dortmund a BL-ben, elbukott Portóban a Juventus

A Sevilla ugyan megszerezte a vezetést, Haaland beindult és duplázott, a németek 3-2-re nyertek idegenben. A Juventus hatalmas védelmi hibával kezdte a BL-nyolcaddöntőt, és 2-1-re kikapott.

Cristiano Ronaldo a 760. gólját szerezte hivatalos meccseken

Ezzel akár minden idők legeredményesebb gólszerzőjévé is válhatott.

Elsőként Cristiano Ronaldónak jött össze a 250 millió Instagram-követő

A portugál sztárfocista után Ariana Grande énekes jön 213 millió követővel.

Összehúzták a Barcelonát és a PSG-t a BL-ben, a Lipcsére a Liverpool vár

Az Atalanta kapta a Real Madridot, a címvédő Bayern a Lazióval játszik a 16 között.

Egy pontos fejes okozta a Fradi vesztét az utolsó BL-meccsen

A Dinamo Kijev 4 év után nyert ismét meccset a Bajnokok Ligájában, az 1-0-s sikerrel átkerült az Európa Ligába, a Fradi helyenként jól játszott az idei utolsó nemzetközi meccsén, de kikapott. A Lipcse kiverte a Manchester Unitedet.

Az olasz legfőbb ügyész szerint a Juventus nyakig benne volt Luis Suárez gyanús nyelvvizsgájában

Az olasz csapat minden követ megmozgatott, hogy a csatárt olaszként tudják leigazolni.

Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus a 92. percben megnyerte a meccset

A Ferencváros negyedik meccsén játszott a legjobban a Bajnokok Ligájában, ehhez kellett egy szerencsés vezető gól, remek és fegyelmezett védekezés, és hogy az olaszok annyi kapufát rúgtak, mint gólt. A Juve találatait Ronaldo és Morata szerezte, utóbbi az utolsó pillanatokban fejelt Dibusz lábai között a kapuba.

Ferencváros-Juventus: 1-2

A Juventus ellen játssza negyedik BL-csoportmeccsét az FTC, a budapesti meccsen az olasz bajnok könnyedén, 4-1-re nyert. A 19. percben Uzuni góljával a Fradi szerzett vezetést, 15 perccel később Ronaldo egyenlített egy távoli lövésből. Kövesse velünk élőben a mérkőzést!

Jobb lett volna, ha rugdossuk előre a labdákat?

Sigér Dávid tette fel a kérdést a Juventus elleni 4-1-es vereség után. Rebrov szerint buta gólokat kaptak.

Könnyed játékkal ütötte ki a Juventus a Fradit a BL-ben

A magyar bajnok helyzetet is alig tudott kialakítani az olaszokkal szemben, Morata ellenben kíméletlenül használta ki lehetőségeit, Dibusz látványos megingásait pedig Dybala büntette, 4-1 lett a vége. Nyert a Barcelona is, a Manchester United Törökországban bukott el. Gulácsi tizenegyest védett, csapata a PSG-t verte 2-1-re.

Ferencváros – Juventus 1-4

Morata találatával korán előnybe került a Juventus a Ferencváros ellen, a 60. percben pedig egy villanás után meg is duplázta a Juventus előnyét. A helyére érkező Dybala aztán Dibusz hibáit kihasználva lőtt még két gólt a széteső Fradinak, de a hajrában Boli végül szépíteni tudott. Kövesse!

Két góllal tért vissza a koronavírus után Cristiano Ronaldo

Az 56. percben 1-1-es állásnál cserélték be, 4-1 lett a végeredmény. A portugál focista bombaformában várja a Fradi elleni szerdai meccset.

Cristiano Ronaldo meggyógyult, játszhat a Fradi ellen is

A Juventus 35 éves futballistáját szinte minden nap vizsgálták, most lett negatív a koronavírustesztje.

Hétfő reggeltől lehet jegyet venni a Fradi BL-meccseire

Kettő vagy három meccsre szóló bérletek lesznek, a legolcsóbb 24 ezerbe, a legdrágább pedig 120 ezerbe kerül majd.

A Napoli nem állt ki a Juventus ellen, 3-0-ra bukták a rangadót

Két koronavírusos játékos miatt karanténba került a Napoli, a szövetség nem engedte a halasztást.

Juventus-Napoli: elmarad a rangadó

A Napoli nem utazik el Torinóba a mérkőzésre, miután az egész csapat karanténba került két játékos pozitív koronavírustesztje miatt.