Ferencváros

RSS

Sport
Kiragasztottam a bankkártyát az ajtóra, hogy tudjam, miért vagyok ott

Horváth Ferencé lett Belgiumban az év gólja 2000-ben, az olaszok elleni duplája után spontán ünnepelték a körúton a drukkerek. Úgy érzi, ha nem ide születik, több kijöhetett volna a pályájából. Amikor eltörött a sípcsontja a válogatottban, 4 ezer forintot utalt át neki a biztosító.

Sport
Átütő játékkal verte a Fradi a norvég Viperst a női kézi-BL-ben

A 31-26-os végeredmény a norvég bajnokra nézve hízelgő.

Kult
Ferencváros szerződésszegés miatt kirúgja a kerületi színházigazgatót, aki elvállalta, hogy oktató lesz az SZFE-n

Soós Péter nevéhez egyébként olyan művek kötődnek, mint az Űrgammák, a Tűzvonalban és a Hacktion.

Belföld
Egy kerületi közvélemény-kutatás mutatja meg, miért éppen így módosította a választási törvényt a Fidesz

A kerületi alpolgármestert adó Magyar Kétfarkú Kutya Párt a harmadik legerősebb tömörülésnek bizonyult Ferencvárosban, ahol a Baranyi Krisztina vezette, nem minden vitától mentes ellenzéki eléggé elverné a Fideszt egy most vasárnapi választáson. Ez, és még több más érdekesség is kiderült az önkormányzat által megrendelt Medián-kutatásból.

Belföld
Két embert őrizetbe vett a rendőrség a ferencvárosi késelés miatt

Az áldozat egy korábbi vitás ügy miatt keveredett szóváltásba a gyanúsítottakkal, majd gumilövedékes fegyverrel lőtt rájuk. Ezután szúrta meg egyikük.

Belföld
Halálra késeltek egy 19 éves férfit Ferencvárosban

Rengeteg rendőr van a helyszínen, kordonokkal kerítettek körbe egy házat.

Sport
A Fradi edzője több mint egymilliárd forintot kereshetett a BL-csoportkörös szerepléssel

Egy ukrán oldal szerint a BL-ből származó bevétel húsz százaléka illette meg Szerhij Rebrovot.

Kult
A budapesti BLM-szobor alkotója arra számít, hogy baltával verik szét a művét

Szalay Péter alkotása tavasszal két hétig lesz kiállítva a IX. kerületben.

Belföld
Az elavult informatikai eszközök miatt költ milliárdokat az állam a Groupama Arénára

A Ferencváros közölte, az elmúlt évben 660 millió forintot fizettek be az államkasszába.

Belföld
Zsidózással vádolta meg a Tények Baranyi Krisztinát

Baranyi szerint nem zsidózta le a vállalkozót, hanem éppen ő vonta kérdőre vitapartnereit esetleges antiszemitizmusuk miatt.

Sport
Egy pontos fejes okozta a Fradi vesztét az utolsó BL-meccsen

A Dinamo Kijev 4 év után nyert ismét meccset a Bajnokok Ligájában, az 1-0-s sikerrel átkerült az Európa Ligába, a Fradi helyenként jól játszott az idei utolsó nemzetközi meccsén, de kikapott. A Lipcse kiverte a Manchester Unitedet.

Sport
Dinamo Kijev-Ferencváros: 1-0

A Dinamo Kijev ellen játssza utolsó BL-csoportmeccsét az FTC, győzelem vagy legalább egy hatgólos döntetlen kell az EL-indulást érő hely megszerzéséhez. Óvatosan kezdtek a csapatok, a meccs eddig legnagyobb helyzete a Fradié volt. Kövesse velünk élőben a meccset!

Sport
Egy róka volt a Diósgyőr-Fradi egyetlen nézője, de ő is lelépett a félidőben

Váratlan szurkoló bukkant fel az NB I. rangadóján.

Szórakozás
Ferencváros díszpolgára lett Kurtág György

A járvány miatt szigorú óvintézkedések mellett adták át a díjat a 94 éves művésznek.

Sport
Nyomasztóbb volt a Barcelona 3 góljánál a játék képe

A Messit, Piquét és Coutinhót nélkülöző Barcelona az első félidőben a kapujához szegezte a Fradit, és 27 perc alatt eldöntötte a BL-meccs sorsát 3 góllal. Olyan tempót diktáltak a katalánok, amit nem tudott felvenni a magyar bajnok, ez volt a leggyengébb meccse a főtáblán. Kijevben az Európa Liga a tét a jövő héten, győzni kellene.

Sport
Ferencváros – Barcelona 0-3

Az első pillanatól fogva ellenállhatatlan volt a Barcelona, így kevesebb mint fél óra alatt három gólt rámoltak be. A második félidőben aztán visszavettek a tempóból, de így is óriási fölényben maradtak, és tükörsimán nyerték meg a meccset.

Sport
Messi és Coutinho nélkül érkezik a Barcelona a Fradi elleni BL-meccsre

Olyan összeállításban lépnek pályára szerdán, amilyenben még sohasem.

Sport
Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus a 92. percben megnyerte a meccset

A Ferencváros negyedik meccsén játszott a legjobban a Bajnokok Ligájában, ehhez kellett egy szerencsés vezető gól, remek és fegyelmezett védekezés, és hogy az olaszok annyi kapufát rúgtak, mint gólt. A Juve találatait Ronaldo és Morata szerezte, utóbbi az utolsó pillanatokban fejelt Dibusz lábai között a kapuba.

Sport
Ferencváros-Juventus: 1-2

A Juventus ellen játssza negyedik BL-csoportmeccsét az FTC, a budapesti meccsen az olasz bajnok könnyedén, 4-1-re nyert. A 19. percben Uzuni góljával a Fradi szerzett vezetést, 15 perccel később Ronaldo egyenlített egy távoli lövésből. Kövesse velünk élőben a mérkőzést!

Belföld
Ledózeroltak egy 184 éves, műemléki védettségű házat Ferencvárosban

Az ingatlant 2016-ban vette meg egy cég, Baranyi Krisztina szerint jóval a becsült értéke alatt. Évekig csak a tetőtér beépítésére kaptak engedélyt, most több emeletet is felhúzhatnak.

Sport
Az UEFA 6,7 millió forintra büntette a Fradit

A Fradi-szurkolók egy része nem tartotta be a koronavírus-járvány miatti óvintézkedéseket a BL-ben.

Sport
Jobb lett volna, ha rugdossuk előre a labdákat?

Sigér Dávid tette fel a kérdést a Juventus elleni 4-1-es vereség után. Rebrov szerint buta gólokat kaptak.

Sport
Könnyed játékkal ütötte ki a Juventus a Fradit a BL-ben

A magyar bajnok helyzetet is alig tudott kialakítani az olaszokkal szemben, Morata ellenben kíméletlenül használta ki lehetőségeit, Dibusz látványos megingásait pedig Dybala büntette, 4-1 lett a vége. Nyert a Barcelona is, a Manchester United Törökországban bukott el. Gulácsi tizenegyest védett, csapata a PSG-t verte 2-1-re.

Sport
Ferencváros – Juventus 1-4

Morata találatával korán előnybe került a Juventus a Ferencváros ellen, a 60. percben pedig egy villanás után meg is duplázta a Juventus előnyét. A helyére érkező Dybala aztán Dibusz hibáit kihasználva lőtt még két gólt a széteső Fradinak, de a hajrában Boli végül szépíteni tudott. Kövesse!

Sport
Több mint hétezer szurkoló volt a Fehérvár és a Ferencváros rangadóján

A bajnokságot vezető Fradi és a második Mol Fehérvár 1-1-es döntetlent játszott.

Sport
Cristiano Ronaldo meggyógyult, játszhat a Fradi ellen is

A Juventus 35 éves futballistáját szinte minden nap vizsgálták, most lett negatív a koronavírustesztje.

Sport
Hatmillióra büntette a Fradit az MLSZ

Az Újpest elleni meccsen voltak gondok, az NB III.-ban is osztottak millió bírságot.

Sport
Pontot ért a Ferencváros feltámadása a Bajnokok Ligájában

Második Bajnokok Ligája meccsén a Ferencváros 0-2-ről egyenlített a Dinamo Kijev ellen, Tokmac gyönyörű gólt lőtt. A Fradi nem játszott jól, de nagyszerűen küzdött, és rászolgált az egy pontra, 25 év után szerzett ismét magyar csapat pontot. A Barcelona legyőzte idegenben a Juventust, a Manchester United kiütötte Gulácsi Péter csapatát.

Sport
A Fradi-szurkolók megfogyva, de a járványszabályokat betartva tértek vissza a BL-be

A Dinamo Kijev elleni BL-meccsen komolyabban veszik az előírásokat.

Sport
A 90. percben egyenlített a Fradi a Dinamo elleni BL-meccsen

A 26. percben kezezés miatt tizenegyest kapott az ukrán csapat, ebből szereztek vezetést. A 41. percben egy gyors ellentámadás után megduplázták az előnyt. A második félidőben Tokmac szépített egy közeli lövésből. A 90. percben a csereként beálló Boli egyenlített. Több gól már nem esett, nem lett meg a Fradi első hazai BL-győzelme.