Eljátszotta a nagyhalált, aztán egy marék rugót öntött ki a cipőjéből az atlétika bohóca
Gianmarco Tamberi drámai versenyben lett a magasugrás Európa-bajnoka, aztán a frászt hozta az olaszokra, majd megmutatta, hogy a rugóláb tényleg létezik.
A kalapácsvető Halász Bence ezüstérmes a római Európa-bajnokságon
Az utolsó sorozatban előzte meg őt lengyel riválisa.
Előre ivott a medve bőrére a dobogóra áhítozó spanyol atléta, a cél előtt előzték be
A római atlétika-Eb-n Laura García-Caro emlékezeteset alakított a célvonal előtt.
Havi 2,7 milliós fizetést kapott Németh Balázs az atlétikai vb-t szervező cégtől
A Budapest 2023 Zrt. frissen leadott beszámolójából Németh Balázs fizetése mellett az is kiderült, mekkora bevétel jött össze a szokatlanul alacsony áron meghirdetett jegyek eladásából.
Újra atlétikai világversenyt rendez Budapest
2026 szeptemberében a magyar főváros ad otthont az első atlétikai világdöntőnek.
Megdöntötték a női 10 ezer méteres síkfutás világcsúcsát
A kenyai Beatrice Chebet az első nő, aki 29 percen belül futotta a tízezer métert.
Ekler Luca aranyérmet nyert 100 méteres síkfutásban a paraatlétikai világbajnokságon
A magyar atléta 12,85 másodperces idővel nyerte meg a T38-as kategória vasárnapi döntőjét.
A győzelembe tessékeltek egy kínai futót a pekingi félmaratonon, most ő és segédei is pórul jártak
A felbérelt iramfutók nem akartak nyerni, de ezt olyan látványosan csinálták, hogy nem lehetett nem kizárni őket.
Megdőlt a legrégebb óta fennálló férfi atlétikai világcsúcs
A litván Mikolas Alekna 74,35 méterre hajította a diszkoszt.
A Nike elég merészre szabta az amerikai női atléták olimpiai mezének bikinivonalát, a sportolók...
Több amerikai futónő sem elégedett a dresszel, szerintük nem a teljesítményt szolgálja, ha versenyzés közben azon kell aggódniuk, hogy éppen melyik testrészük lóg ki.