Agglomeráció
1,8 milliárd forinttal megemeli a kormány a főváros hozzájárulását az agglomerációs közösségi...
Még Tarlós ideje alatt vette át a hévek és az elővárosi buszok üzemeltetését az állam. Egy korábbi megállapodás szerint a fővárosnak is be kell szállnia a költségekbe. Ezt az összeget növelték most...
