Hétfő éjszakáig van érvényben a hőségriasztás

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az országos tisztifőorvos négy nappal meghosszabbította a hétfő óta érvényben lévő hőségriasztást, így tehát hétfő 24 óráig harmadfokú hőségriasztás lesz érvényben. A kisgyermekek, az idősek, valamint a szív- és érrendszeri betegségben szenvedők vannak különösen veszélyeztetett helyzetben. Erről itt írtunk.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!