Egyre többet szabálytalankodnak a magyarok

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Rövid időn belül Ádám Martin és Kleinheisler is németeket borogatott. És egyre több a hiba is, a második félidőben azért érezhetően kezd kijönni, hogy egyénileg mennyivel magasabb szintet képviselnek a németek, arról nem is beszélve, hogy a cseréikkel sem csökken a játékerejük.

Fotó: Huszti István / Telex
Fotó: Huszti István / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!