„Csak így tovább, uraim!” – üzente az ukrán védelmi minisztérium az orosz katonáknak

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

„Folytatódik az orosz hadsereg történetének legnagyobb hadgyakorlata. Az első hónapban az orosz katonák sikeresen megtanulták, hogyan kell dezertálni, megadni magukat és meghalni. A katonák és a tábornokok békésen fekszenek vállvetve a mezőkön. Csak így tovább, uraim!” – írták a Twitteren.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!