Az idei Giro egyik legszimpatikusabb bringása megint az utolsó métereken maradt le a győzelemről

A kanadai Derek Geet ezúttal a német Nico Denz sprintelte le a szökés végén, csupán pár centi döntött köztük. Valter Attila korábbi csapata vette át a rózsaszín trikót a 14. szakaszon.

A nevető harmadik nyerte az időjárás miatt alaposan lerövidített szakaszt a Girón

Az eredetileg betervezett 199 kilométer helyett csupán 75-öt tekertek a bringások a 13. szakaszon, amit Einer Rubio nyert az öldöklő csatát vívó Jefferson Alexander Cepeda és Thibaut Pinot előtt.

Két nap alatt két német győzelem a Girón, a nagy nevek a pénteki hegyi szakaszra pihentek

Nico Denz szökésből nyerte az olasz körverseny 12. szakaszát.

Covid és súlyos balesetek tizedelték tovább a Giro mezőnyét

Bukás miatt az összetett harmadik helyén álló Geoghegan Hart is kiszállt. A 11. etapot egy célfotós sprintben Ackermann nyerte.

Fetter Erik feladta a Giro d'Italiát

A 10. szakaszon betegség miatt szállt ki a magyar kerékpáros.

Koronavírus miatt kiszállt a Giro egyik legnagyobb esélye

Remco Evenepoel nehéz szívvel adja fel a versenyt.

Hihetetlenül szoros versenyt hozott a Giro időfutama

Evenepoel nyert, de csak egy másodperccel, és a harmadik is csak két másodpercet kapott 35 km alatt.

Túl veszélyesnek találták a bringások a budapesti pályát, törölték a Tour de Hongrie utolsó...

A nagy tempó és a csúszós, vizes út balesetveszélyes, a csapatok azt kérték, ne legyen éles verseny, de két órát gála jelleggel azért tekertek.

Giro: 40 kilométeres szólószökés után a szezon felfedezettje nyert, egyre szorosabb az összetett

A 22 éves Ben Healy volt a legerősebb az olasz körverseny 8. szakaszán, Remco Evenepoel másodperceket veszített.

Őrületet hozott a Pilisben a bringás magyar kör királyetapja

Világsztár kerékpárosok szaggatták szét magukat és egymást Dobogókőn, de Hirschi megvédte a sárga trikót. A sok akciót már szerencsejátéknak érezte.