Munkaerőhiány
A régióban panaszkodnak, Magyarországon sírva üvöltenek a cégek a létszámhiány miatt
Mindenhol nő a munkaerőhiány a környéken, de messze nálunk a legnagyobb a baj. A külföldi vendégmunkások segíthetnének, de hol vannak?
Látszik, hogy nincs már elég munkára fogható ember, de így is van feljebb
Százezerrel többen dolgozunk, mint egy éve, és úgy tűnik, egyre több közmunkás talál piaci állást.

