Man Utd–Liverpool 2-2, Szoboszlaiék visszacsúsztak a második helyre a Premier League-ben

A magyar válogatott csapatkapitánya 65 percet kapott az Old Traffordon.

Szerencsés és hatalmas gólokkal újra a Liverpool az angol bajnokság élén

A Liverpool 3–1-re győzte le az utolsó helyen álló Sheffield Unitedet, Szoboszlai 72 percet kapott. Eközben a Chelsea – Manchester United meccsen 7 gól született.

Szoboszlai 71 percet kapott, drámai hosszabbítás után kapott ki a Liverpool a Manchester Unitedtől

A 2-2-es rendes játékidő után 4-3-ra kaptak ki a Manchester otthonában az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében.

A rejtőzködő milliárdos, akinél nem létezik második hely, most a Manchester United megmentője lehet

Jim Ratcliffe-nek 13500 milliárd forintnyi vagyona van, amelyet vegyipari vállalatok felvásárlásából és okos átalakításából hozott össze. A környezetvédők utálják, de a Forma–1, a maratonfutás és a...

Embertelenül kitömte az Arsenal a West Hamet

Fél tucat gólt hintettek a hálóba Arteta játékosai a londoni csapatok összecsapásán.

Egy év után biztossá vált, hogy ki veszi meg a Manchester United 25 százalékát

A csapat iránt régóta rajongó milliárdos, Sir Jim Ratcliffe bekerül az igazgatótanácsba is.

Szoboszlait 62 perc után lecserélték a Manchester United elleni rangadón

A Liverpool hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott ősi riválisával, a Manchester Uniteddel.

Kilátástalan játékkal esett ki a Manchester United a BL-ből

Az angolok 12 gólt lőttek a csoportjukban, amennyit a győztes Bayern, mégis utolsók lettek.

Kerkez Milos bekerült a Premier League heti álomcsapatába a BBC-nél

A Bournemouth magyar válogatott hátvédje remekül játszott a Manchester United ellen 3-0-ra megnyert meccsen.

Ollózós góllal jelentkezett be a Puskás-díjra a Manchester United argentin tinije

Alejandro Garnacho Rooney-t idéző mozdulattal talált az Everton kapujába.