Cristiano Ronaldo megalázta, most a franciákat is megelőzve juttatta tovább Ausztriát Ralf Rangnick
Az osztrák fociválogatott szövetségi kapitánya két éve alaposan megégette magát a Manchester Unitednél, de az idei Eb-n eddig nagyon kijött neki a lépés.
Az ember, aki többet volt lesen, mint ahányszor kapura lőtt
A Manchester United hanyatlását mi sem mutatja jobban, hogy dán játékosuk csak ezzel fért be a statisztikákba a dán-angol meccsen. Angol játékosaikról nincs mit mondani, egy se fért be a...
Wayne Rooney a hétvégén Szombathelyen szurkolt a fiának
A Manchester United legendás focistájának fia a klub U11-es csapatával vett részt a Király Ferenc Emléktornán.
A Manchester United visszavágott a Citynek, és nagy meglepetésre megnyerte az FA-kupát
A bajnoki cím megnyerése után toronymagas esélyes volt a City, de a United az idei évének talán legjobb teljesítményével lefocizta a címvédőt, és 2-1-re győzött.
Man Utd–Liverpool 2-2, Szoboszlaiék visszacsúsztak a második helyre a Premier League-ben
A magyar válogatott csapatkapitánya 65 percet kapott az Old Traffordon.
Szerencsés és hatalmas gólokkal újra a Liverpool az angol bajnokság élén
A Liverpool 3–1-re győzte le az utolsó helyen álló Sheffield Unitedet, Szoboszlai 72 percet kapott. Eközben a Chelsea – Manchester United meccsen 7 gól született.
Szoboszlai 71 percet kapott, drámai hosszabbítás után kapott ki a Liverpool a Manchester Unitedtől
A 2-2-es rendes játékidő után 4-3-ra kaptak ki a Manchester otthonában az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében.
A rejtőzködő milliárdos, akinél nem létezik második hely, most a Manchester United megmentője lehet
Jim Ratcliffe-nek 13500 milliárd forintnyi vagyona van, amelyet vegyipari vállalatok felvásárlásából és okos átalakításából hozott össze. A környezetvédők utálják, de a Forma–1, a maratonfutás és a...
Embertelenül kitömte az Arsenal a West Hamet
Fél tucat gólt hintettek a hálóba Arteta játékosai a londoni csapatok összecsapásán.