Ronaldo 800. és 801. góljával nyert rangadót a Manchester United

3-2-re verték az Arsenalt, Carrick távozott a klubtól.

A 63 éves német edző veszi át a nemrég menesztett Ole Gunnar Solskjaer helyét.

A Ronaldo-effektus nyomában

A portugál futballsztár alatt hullanak az edzők, nemrég a Manchester Unitednél is váltottak. Ki lesz a klub következő edzője, és miért néz hatalmas feladat elé?

Solskjaer távozik a Manchester United kispadjáról, Zidane lehet az utódja

Tizenkét meccsből ötöt elveszítettek a bajnokságban, ezzel csupán hetedik a Ronaldóval felálló együttes.

Csak a kirúgásai után 97 millió fontot kapott José Mourinho

A Tottenham, a Manchester United és a Chelsea kétszer is menesztette, ennyibe került.

C. Ronaldo újra megmentette az MU-t a BL-ben, Lewandowski nyolcadik gólját rúgta

A United 2-2-t játszott az Atalantával, a Bayern és a Juventus már továbbjutott.

Szalah mesterhármast lőtt, saját pályáján semmisítette meg a Manchester Unitedet a Liverpool

A túloldalon csak egy Ronaldo-lesgólra futotta, 5-0 lett a vége. A Leicester a Brentfordot verte, a Tottenham kikapott az eddig remeklő West Hamtől, az angol bajnokságban.

0-2-ről fordított a Manchester United a BL-ben, Ronaldóé a győztes gól

Az Atalantát verték a portugál fejesével. A Bayern egy félidő alatt rúgott négyet.

A Manchester United nemrég a zöld jövőért kampányolt, most negyedórás repülőúttal borította ki a szurkolókat

Hiába az új szponzor és a fogadkozás, ha le van zárva az autópálya.

Ronaldo a 95. percben lőtte győzelembe a Manchester Unitedet a BL-ben

A Bajnokok Ligája csoportkörében a United az utolsó pillanatokban győzte le 2-1-re a Villarrealt. A Barcelona 3-0-ra kapott ki, a Juventus középkezdés után lőtt villámgyors gólt.

Ronaldo megállíthatatlan a MU-ban: három meccsen már négy gólja van

A portugál világklasszis ezúttal a West Ham elleni bajnokin talált be. 2-1-re nyert a MU, a hosszabbításban tizenegyest fogott de Gea.

C. Ronaldo második meccsén is gólt lőtt régi-új csapatában, de végül lebőgött a Manchester

Lingard kapitális hibáját kihasználták a Fradit kiejtő svájciak.

Repülőről üzentek C. Ronaldónak, nem felejtették el a nemi erőszak ügyét

A portugál két gólt lőtt Manchesterben, de egy félreérthetetlen üzenetet is kapott.

Cristiano Ronaldo két gólt lőtt a visszatérő meccsén, a Manchester United kiütéssel nyert

Az angol bajnokság 4. fordulójában 4-1-re győzték le a Newcastle-t.

C. Ronaldo a lehető legjobbkor tér vissza Manchesterbe

Az amúgy is épp felfelé ívelő Manchester United kifejezetten erős átigazolási időszakot zárt a nyáron. Az igazán nagy fogás persze a diszkontáron érkező portugál.

Végleges: a Juventus 15 millió eurót kapott Ronaldóért

Véglegessé vált kedden Cristiano Ronaldo átigazolása a Juventustól a Manchester Unitedhez.

Visszatér a Manchester Unitedbe Cristiano Ronaldo

A napokban a Manchester Cityvel tárgyalt a portugál focista ügynöke, de végül korábbi klubjával kötött szerződést Ronaldo. Sajtóhírek szerint két évre írt alá, és 15 millió eurót fizetett a manchesteri csapat a Juventusnak.

Veretlenségi rekordot ért a döntetlen a Manchester Unitednek

Az Arsenal 2004-es idegenbeli rekordját állították be.

A Manchester United szerezte meg az angolok legnagyobb tehetségét

85 millió eurót fizetnek a Borussia Dortmundnak a 21 éves Jadon Sanchóért.

Maratoni tizenegyespárbaj döntött: a Villarreal nyerte az Európa-ligát

11 büntetőkör ment le, mire eldőlt a küzdelem. A Villarreal és a Manchester United az észak-lengyelországi Gdanskban csapott össze az Európa-liga döntőjében.

A Manchester United és a Villarreal jutott be az Európa-liga döntőjébe

Az elődöntő visszavágóján az angolok 3-2-re kikaptak az AS Romától, de ez is belefért nekik. A Villarreal 0-0-s döntetlent játszott az Arsenallal.

Két rendőr megsérült a Manchester United-szurkolók vasárnapi balhéjában

A sportminiszter és a város polgármestere is elítélte az erőszakot.

Több száz ManUtd-szurkoló tört be az Old Traffordra, elmarad a Liverpool elleni meccs

Az új időpontot még keresik. Valószínűleg a Szuperliga miatt rágtak be a szurkolók.

EL-elődöntő: 6-2-re ütötte ki a Manchester United az AS Romát

A másik meccsen a Villareal 2-1-re verte az Arsenalt.