Orbán Viktor Sulyok Tamáshoz is beugrott egy gyors vizitre

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az operatív törzs reggeli ülése után Orbán Viktor a Sándor-palotát is útba ejtette, ahol tájékoztatatta Sulyok Tamás köztársasági elnököt az árvízi védekezési munkálatok aktuális állásáról. A találkozóról kép is készült:

Fotó: Fischer Zoltán / Miniszterelnöki Sajtóiroda / MTI
Fotó: Fischer Zoltán / Miniszterelnöki Sajtóiroda / MTI

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!