Lánctalpas kétéltűket küld a honvédség Pilismarótra

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Elindultak a Magyar Honvédség PTSZ-M lánctalpas kétéltű járművei Szentesről Pilismarótra, hogy ott segítsék az árvízi védekezést, posztolta Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter a Facebookon. A honvédelmi miniszter eddig több mint 350 katonát rendelt ki az árvízvédelmi munkálatokra.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!