Szoboszlai Dominik megint bombagólt lőtt, 5-1-re nyert a Liverpool a Ligakupában

2023. december 20. – 21:56

Ismét hatalmas gólt lőtt Szoboszlai Dominik az angol Ligakupában. A Liverpool magyar válogatott játékosa 20-25 méterről bombázott a West Ham United kapujába, megszerezve ezzel a vezetést csapatának.

Az 56. percben Curtis Jones góljával megduplázta az előnyét a Liverpool, ami után Jürgen Klopp hármat is cserélt, Szoboszlait is lekapta a pályáról, akinek a helyére Mohamed Szalah állt be. A 71. percben Cody Gakpo lőtte a Liverpool harmadik gólját, ami után Szalah és Jones is betalált még. A West Hamtől csak egy szépítőgólra futotta Jarrod Bowen révén, így a végeredmény 5-1-es Liverpool győzelem lett.

Szoboszlainak kifejezetten jól megy a Ligakupában, az előző fordulóban a Leicester City ellen is óriási gólt vágott. A Liverpool a Fulham, a Middlesbrough és a Chelsea után jutott be az elődöntőbe.