Az albánok már ötnél járnak, a magyar csapat viszont éppen a teljes összeomlás szélén táncol

2021. szeptember 8. – 22:31

A magyarok ellen történelmi győzelmet elérő Albánia láthatóan pontosan tudja, mit kell csinálnia egy jóval gyengébb válogatott ellen, már 5-0-ra vezetnek San Marino ellen. Eközben Andorra nemhogy szépített, de be is szorította a saját térfelére a magyar csapatot, így most ott tartunk, hogy

percekig ki sem tudta hozni a válogatott a labdát a saját tizenhatosától, és kis túlzással számolgatni kell a perceket, hogy megmaradjon a 2-1.

Pontosan emiatt kellett volna komolyan venni ezt a meccset egész végig, ha ugyanis a magyar csapat kihasználja a helyzeteit, már rég le lehetett volna zárni ezt a meccset. Így meg izgulni kell, hogy nehogy döntetlent játsszunk hazai pályán Andorra ellen.