Visszakapcsolták a hálózatra a zaporizzsjai atomerőművet

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az oroszok által korábban elfoglalt zaporizzsjai atomerőművet visszakapcsolták az ukrán energiahálózatra, jelentette be az Enerhoatom állami vállalat. Korábban arról számoltak be, hogy csütörtök hajnali orosz rakétatámadások alatt szűnt meg az atomerőmű áramellátása. (Guardian)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!