Az orosz védelmi miniszter elégedett a háború első szakaszának eredményével

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Szergej Sojgu azt mondta, miután az ukránok harci erejét jelentősen csökkenteni tudták, a Donyec-medencére fókuszál majd az orosz haderő, amit értelmezésük szerint fel kell szabadítani. Az orosz kormány főbb megállapításairól itt olvashat bővebben.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!