Sárga-kékben érkeztek meg az orosz űrhajósok

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Péntek este orosz űrhajósok érkeztek a Nemzetközi Űrállomásra, ahol fél évet fognak eltölteni. Az éjszaka során számoltunk be ugyanakkor arról: a három orosz űrhajós sárga-kék overallban jelent meg, és jelentkezett be az állomásról.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!