6727 beteg van kórházban, 495-en lélegeztetőgépen

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

1894 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 308 262 főre nőtt a Magyarországon beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 154 beteg, így az elhunytak száma 8 616 főre emelkedett. A napi adatokról bővebben itt írtunk.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!