Magyarország

RSS

Olimpiai elődöntő: Magyarország–Spanyolország 6-8

A női pólósok sorozatban a negyedik olimpiai elődöntőt veszítették el. A spanyolok végig vezettek és irányították a meccset, nem tudtunk mit kezdeni a zárt védekezésükkel. A magyar csapat csak az utolsó negyedben játszott jól, de akkorra már négygólos hátrányban volt.

Vízilabda olimpiai negyeddöntő: Magyarország – Horvátország 15-11

Hatalmas meccset játszottak a magyar pólósok. Bár támadásban sok volt a pontatlanság, Nagy Viktor bravúros védésekkel hatástalanította a horvátokat, így végül sima győzelemmel jutottunk az elődöntőbe, ahol Görögország lesz az ellenfél.

Az utolsó 10 percre elfogyott és kikapott a női kéziválogatott, Norvégia a négy között

21-21-es állásról kezdődött az utolsó tíz perc, a végeredmény 26-22 lett a norvégoknak. A második félidőben többször vezetett a remekül küzdő, jól támadó magyar csapat, de Lunde becserélése felhozta az ellenfelet. A mieinknek véget ért a tokiói olimpia.

Vízilabda olimpiai negyeddöntő: Hollandia – Magyarország 11-14

Az utolsó negyedben mínusz háromról még egyenlítettek a hollandok de 10-10 után, főleg Magyari hatalmas védéseinek köszönhetően, már nem volt esélyük. A döntőért csütörtökön a spanyolokkal játszunk.

Egy év múlva ilyenkor már lehet készülni a Sziget Fesztiválra, már biztos, hogy augusztus 10–15 között rendezik meg

A szervezők biztosak abban, hogy két év szünet után jövőre lesz Sziget Fesztivál, már tárgyalnak a fellépőkkel, rövidesen elkezdik árulni a jegyeket is.

26 új beteget találtak, 2 fertőzött halt meg hétfőn

Tíz ember szorul gépi lélegeztetésre.

Legyőzte a svédeket, továbbjutott az olimpián a női kéziválogatott, Norvégia jön

A második félidő elején volt egy remek periódusa Elek Gábor csapatának, és az akkor kiharcolt előnnyel jól gazdálkodott a svédekkel szemben, és 26-23-ra győzött.

Hétvégi járványadatok: 155 új fertőzöttet találtak, 1 ember halt meg

76-an vannak kórházban, 11-en lélegeztetőgépen.

Döntetlen az olaszok ellen a férfi pólóválogatott utolsó csoportmeccsén

Varga Dénes triplázott az 5-5-ös meccsen. A 8 között, már az egyenes kieséses szakaszban Horvátország vagy Spanyolország vár a csapatra.

Kína 11-9-re legyőzte a magyar női vízilabda-válogatottat az olimpia utolsó csoportmeccsén

A magyar csapat rengeteg kapufát lőtt az utolsó csoportmeccsen, ami nem fért bele a nagyon jól játszó kínaiak ellen. A negyeddöntőben Hollandia lesz a magyar válogatott ellenfele.

17-13: idegőrlő meccsen verte Japánt, negyeddöntős a női vízilabda-válogatott

A csoport leggyengébb csapata 9-9-ig többször vezetett is ellenünk, nagyon gyenge védekezéssel nyertük meg a legkönnyebb meccset.

2022-ben Magyarországon rendezik meg a Bocuse d’Or európai döntőjét

A legutolsó ilyen alkalommal, 2016-ban Széll Tamás nyerte meg az európai döntőt.

Jean Todt meglátogatta Orbán Viktort

A Forma-1-es Ferrari csapat korábbi főnöke a magyarországi autó-motor sport fejlesztésekről beszélgetett Orbánnal.

1 ember meghalt, 64 új fertőzöttet találtak csütörtökön

78-an vannak kórházban, lélegeztetőn pedig 11-en.

65 új fertőzöttet találtak, nincs újabb elhunyt

Emelkedett a kórházban ápoltak és a lélegeztetésre szorulók száma is.

Mohamed Aida hetedik olimpiáján is pástra lépett, hetedik lett a női tőrválogatott Tokióban

Nem jött össze a bravúr az olaszok ellen az elődöntőért, aztán Kanadától is kikapott a magyar csapat, de Egyiptomot legyőzték a hetedik helyért.

Magyarországot bírálta az osztrák belügyminiszter, aki szerint nem elég erős a magyar határvédelem

Az osztrák hadsereg drónokkal, hőkamerákkal pásztázza a magyar határt, ahol egyre több menekültet fognak el.

Hatalmas bravúr: női pólóban megvertük az amerikai álomcsapatot

Olimpián a 2008-as döntő óta nem kapott ki az amerikai női vízilabda-válogatott.

200 ezer AstraZeneca-vakcinát adott el Magyarország Portugáliának

Az oltóanyagok beszerzési áron mentek el, a szállítmány értéke kb. 132 millió forint.

A vártnál szorosabb meccsen, 16-11-re győzött a férfi pólóválogatott a japánok ellen

Megvan a magyar válogatott első győzelme az olimpián.

Egy nap alatt majdnem hússzal emelkedett a kórházban kezelt koronavírusos betegek száma

26 új fertőzöttet találtak, egy ember halt meg.

Négy góllal vezettünk, mégis döntetlen lett az oroszok elleni női pólómeccs

Semmi nincs veszve, de az aranyesélyes amerikaiak ellen jó játék kell majd.

Járványadatok: 161 új fertőzöttet találtak, senki sem halt meg a hétvégén

55-en vannak kórházban, 9 beteget kell lélegeztetni.

Hajszálon múlt, de vereséggel kezdte az olimpiát a női kézicsapat

Picivel kevesebb hibával megfogható lett volna a legutóbbi olimpián ezüstérmes francia csapat, 30-29 a vége.