Lewis Hamilton

RSS

Hamilton tükörsimán nyert Katarban, Verstappen már csak 8 ponttal vezeti a vb-t

A Red Bull pilótája a hetedik helyről indulva mentette kiválóan a menthetőt. Fernando Alonso 2014 után először F1-dobogón.

Hamilton 4,5 tizedet vert Verstappenre a katari időmérőn

Verstappen szárnysegédje, Pérez a top 10-en kívül ragadt, nehéz helyzetben lehet a Red Bull a vasárnapi futamon.

A Mercedes felülvizsgáltatja Verstappen egyik manőverét egy kedden előkerült videó alapján

A saját belső kamerás felvételei alapján szeretnének büntetést Verstappen ellen a Brazil Nagydíj után. Fokozódik a vb-harc.

Hamilton félelmetes hétvégével 14 pontra zárkózott a vb-harcban

A hétszeres világbajnok a 10. helyről indulva nyerte a Brazil Nagydíjat, újra nyílt a világbajnokság 3 futammal a vége előtt.

F1: Bottasé a brazil sprintfutam, Hamilton a mezőny végéről az ötödik

Verstappen így is két ponttal növelte előnyét a vb-n, már 21 ponttal vezet Hamilton előtt.

Hamiltont kizárták a Brazil GP időmérőjéről, csak a mezőny végéről rajtolhat, Verstappen komoly pénzbüntetéssel megúszta

Röviddel a Brazil Nagydíj sprintfutama előtt osztották ki a pénteki időmérő miatti büntetéseket.

Hamiltont és Verstappent is vizsgálják a Brazil Nagydíj időmérője utáni fura eset miatt

Hamilton kocsiján a hátsó szárny lehet szabálytalan, pont az az alkatrész, amit Verstappen szabálytalanul megérintett az időmérő után.

F1: Hamilton nyerte a brazil időmérőt, de a rajtbüntetése még bekavarhat

Motorcsere miatt kezd hátrábbról Hamilton, akinek két napja is lesz a visszazárkózásra.

Verstappen egy szenzációs manőverrel mindkét Mercedest megelőzte a rajtnál, és simán nyert Mexikóban

Idei 9. győzelmével már 19 pont az előnye Hamiltonnal szemben a világbajnokságban. A futam nagy vesztese az élről induló Bottas, aki a rajt utáni megpördülésével az utolsó helyig esett vissza.

Lehetetlen megmondani, ki áll nyerésre Verstappen és Hamilton ádáz csatájában

Tizenkét pont választja el a két pilótát öt futammal a szezon vége előtt, ebből kettőt teljesen ismeretlen pályán rendeznek majd, ami még tovább csavarja az izgalomfaktort. Szárnysegédek, motorhibák is dönthetnek az elmúlt tíz év egyik legkeményebb F1-csatájáról.

Verstappen hatalmas Hamilton-hajrát vert vissza, 12 pontra ugrott az előnye

Öt futammal a szezon vége előtt növelni tudta előnyét a Red Bull holland pilótája, aki az utolsó körökben óriási nyomás alatt volt az Amerikai Nagydíjon. Hamilton a spanyoloknál győztes taktikával próbálkozott, ezúttal sikertelenül.

Verstappen hét év után megszakította a Mercedes amerikai sorozatát, övé az időmérő

A vb-pontversenyben második Hamilton közvetlenül a riválisa mellől rajtolhat majd vasárnap. Verstappen a legutóbbi 11 futamból 8-adszor kezdhet az élről.

Bottas nyerte a gumipókert Törökországban, újra Verstappen vezeti a vb-t

Az esős török futamon szerezte meg idei első győzelmét a Mercedes finn pilótája, Verstappen lett a 2., Pérez a 3. Hamilton csak 5. lett, így megint a holland vezeti a vb-t, 6 pont az előnye.

Hamilton simán nyerte a török időmérőt, de Bottas rajtolhat az élről

A nyolcadik vb-címéért hajtó Hamilton rajtbüntetés miatt csak a 11. helyről kezd majd, Verstappen másodikként indulva előzne a vb-pontversenyben.

Hamilton motort cserélt, tíz rajthelyes büntetés kap a Török Nagydíjon

A Mercedes pilótája a büntetést kisebbik rossznak látja, mint a kiesést a rendkívül kiélezett Forma-1-es világbajnokságban.

Hamilton nyert az esőben, de az utolsó helyről 2. Verstappen az Orosz Nagydíj igazi győztese

Norris rettentő közel volt első F1-futamgyőzelméhez az Orosz Nagydíjon, de végül túl sokat kockáztatott a későn odaérő esőben. Hamilton a 100. F1-győzelmével átvette a vezetést a vb-n, két ponttal előzi a hatalmasat versenyző Verstappent.

Hamilton: A bukókeret megmentette az életemet

Max Verstappen kocsija láthatóan eltalálta a hétszeres világbajnok Hamilton sisakját az Olasz Nagydíjon.

Háromhelyes rajtbüntetést kapott Verstappen a Hamiltonnal való ütközése miatt

A világbajnoki pontversenyt vezető holland az Orosz Nagydíjat kezdi majd valamivel hátrébbról.

Verstappen és Hamilton kiütötte egymást, Ricciardo nyerte a kaotikus Olasz Nagydíjat

Kilenc év után nyert újra a McLaren az F1-ben, rögtön kettős győzelemmel tértek vissza a csúcsra, Norris lett a 2. Az utolsó helyről rajtoló Bottas 3. helyre hozta be a Mercedest, Hamilton és Verstappen nullázott Monzában.

Verstappen a monzai sprintfutam nagy nyertese, hiába győzött Bottas

A sprintfutam döntött a vasárnapi verseny rajtsorrendjéről is, és mivel Bottas autójában motort cseréltek, ezért a Red Bull holland pilótája indulhat az első helyről holnap. Hamiltont a két McLaren is megelőzte, így csak a 4. helyről rajtol majd.

Bottas odacsapott, 96 ezreddel nyerte az Olasz GP időmérőjét Hamilton előtt

A Mercedes jó helyzetből várja a sprintfutamot, Bottas viszont motorcsere miatt a mezőny végéről kezd majd vasárnap.

George Russell lesz Lewis Hamilton csapattársa 2022-től

A Williams fiatal tehetsége az Alfa Romeóhoz igazoló Valtteri Bottast váltja.

Verstappen megállíthatatlan volt hazai pályán, zandvoorti győzelmével visszavette a vezetést a világbajnokságban

A Red Bull pilótája nyerte az F1-be visszatérő Holland Nagydíjat, Hamilton lett a második, Bottas pedig a harmadik. Verstappen előnye 3 pont Hamiltonnal szemben a világbajnokságban.

A hazai pályán versenyző Verstappené a pole pozíció a Forma-1 időmérőjén

Hamilton 38 ezredmásodperccel maradt le.

Vicc, komédia – a pilóták és csapatok is kiakadtak az abszurd Belga Nagydíjon

A vasárnapi esős fiaskó után a Forma–1-nek a verseny szóra is új definíciót kell találnia. De miért ekkora ellensége az eső a modern F1-kocsiknak?

A Forma−1 történetének emlékezetes fejezete lehet az idei világbajnokság

Verstappen és Hamilton csatájával az F1 újra izgalmas lett, rég láttunk ennyire kiélezett küzdelmet a világbajnoki címért. A szezon felénél mindössze 8 pont választja el őket, és megjósolhatatlan, hogy kinek sikerül jobban a hajrá. Az olyan váratlan és meseszerű győzelmek is megkavarhatják a bajnokságot, mint Esteban Oconé a Hungaroringen.

Fura jelenet a Magyar Nagydíjon: Hamilton tök egyedül rajtolhatott el

Ráadásul a futam második rajtjánál. De hol voltak a többiek?

Tömegbaleset, káosz a Hungaroringen, Ocon nyert, Vettel a 2., Hamilton a mezőny végéről dobogós

Ocon 2015 után nyert versenyt, Hamilton és a Mercedes is átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben. A rajt után Bottas okozott nagy balesetet az esőben, a rivális Verstappen és Pérez, illetve Norris futamát is tönkretéve.

Hamilton agyonverte a mezőnyt a hungaroringi időmérőn

Bottasnak 3, Verstappennek 4 tizedet adott a hirtelen nagyot gyorsuló Mercedesszel. A vasárnapi futamon a vb-elsőségért mehet Hamilton.

Varga Judit Hamiltonnak: A Forma–1-es pilóta maradjon az autóversenyzésnél

A homofóbbá tett pedofiltörvényt kritizálták a Magyar Nagydíjra érkezett versenyzők, a miniszter nem hagyhatta szó nélkül.