kézilabda

RSS

Lőrincz Tamás döntős, nyolc között a magyar kézisek, trónfosztás atlétikában

Hétfőn újabb magyar érem született Lőrincz Tamás révén, de az csak kedden fog eldőlni, hogy arany vagy ezüst lesz belőle. Továbbjutott az olimpiát pocsékul kezdő női kézilabda-válogatott, döntetleneztek a férfi vízilabdázók, atlétikában trónfosztották a kenyaiakat, legenda születik a női középtávfutóknál, és európai győzelem a nagyon ázsiai tollaslabdában.

Legyőzte a svédeket, továbbjutott az olimpián a női kéziválogatott, Norvégia jön

A második félidő elején volt egy remek periódusa Elek Gábor csapatának, és az akkor kiharcolt előnnyel jól gazdálkodott a svédekkel szemben, és 26-23-ra győzött.

A nap nyerőszámai az olimpián: 0,23, 29, 43, 354

Milák begyűjtött egy ezüstöt, feltámadtak a női kéziseink, negyeddöntős a férfi pólócsapat. Jamaica tarolt a női 100 sprintfutásban. Djoković dobált és csapkodott, újabb két számtól lépett vissza az amerikai tornászlegenda Biles, az utolsó léghajlító ezúttal a vizet igázta le a szél segítségével, a Baja méretű San Marino már két éremnél jár Tokióban. Ez történt szombaton az olimpián.

A spanyolok legyőzésével élnek a női kézisek továbbjutási esélyei az olimpián

29-25-re nyertek Klujberék, ha a svédeket is verjük hétfőn, összejöhet a továbbjutás, de nemcsak a saját kezünkben a sorsunk.

Kapuscsere a kiesés ellen küzdő magyar női kézilabda-válogatottnál az olimpián

Janurik Kinga helyére Szikora Melinda került a csapatba.

A női kézisek harmadik mérkőzésüket is elvesztették az olimpián, 38 gólt kaptak az oroszoktól

A magyarok védekezése totálisan szétesett az oroszok ellen, emiatt már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. A vége 38-31-es vereség.

Tokiói olimpia: az összes keddi magyar eredmény egy helyen

Három magyar úszó került döntőbe, a női kézisek csúnya vereségbe szaladtak bele, női triatlonban az eddigi legjobb magyar eredmény született.

Csúnya vereség a braziloktól a női kézilabdában, semmi sem működött

A brazilok többször vezettek kilenc góllal, végül 33-27-re verték meg a magyar válogatottat.

Hajszálon múlt, de vereséggel kezdte az olimpiát a női kézicsapat

Picivel kevesebb hibával megfogható lett volna a legutóbbi olimpián ezüstérmes francia csapat, 30-29 a vége.

Szabó Edinát nevezték ki az amerikai női kézilabda-válogatott szövetségi kapitányának

2023-ban veszi majd át a csapatot, addig a jelenlegi kapitány tanácsadójaként segíti a csapat munkáját.

Azért büntették 1500 euróra a norvég strandkézilabdás lányokat, mert túl hosszú alsóban játszottak

Megszegték a Nemzetközi Kézilabda-szövetség öltözékre vonatkozó szabályát.

Európa-bajnok a magyar női U19-es kéziválogatott

Senki nem tudott kifogni a magyar csapaton az Eb-n, a döntőben magabiztosan, 31-22-re nyertek az oroszok ellen.

Pick Szeged: Nagy László láthatóan nem tudta még feldolgozni az alelnökségével járó felelősséget

Az aranyérmes klub kemény hangú közleményt adott ki a veszprémi kézisek sportigazgatójáról.

Momir Ilićet nevezték ki a Telekom Veszprém vezetőedzőjének

Segítője Gulyás Péter lesz. Mindketten a klubnál játszottak, az utóbbi években pedig az utánpótlásnál dolgoztak. Júniusban menesztették az előző edzőt a sikertelen szezon miatt.

A bajnoki döntő elvesztése után menesztették a veszprémi kézilabdacsapat edzőjét

David Davis 2018 októbere óta irányította a Telekom Veszprémet.

Veszprémben is győzött, a Szeged a bajnok férfi kézilabdában

Idegenben nyertek a hazai kirakatcsapat ellen, negyedszer sikerült megelőzniük a Veszprémet.

A Győr hétméteresekkel kapott ki a női kézi-BL-elődöntőben

A francia Brest Bretagne jutott a döntőbe.

Hat év után lett újra a női kézilabda bajnoka a Ferencváros

Az MTK legyőzésével vált biztossá a sikerük, de a Győr legyőzése volt a kulcs.

Néma csend Veszprémben, a Nantes jutott a kézi-BL négyes döntőjébe

A szurkolók visszatérhettek, a francia csapat végig taktikusan és higgadtan játszott.

Idő előtt visszatért a Győrrel négy BL-t nyerő Ambros Martín az ETO-hoz

Eredetileg csak nyáron folytatta volna, Danyi kirúgása miatt már most kezd.

A magyar férfi kéziválogatott Portugáliával, Izlanddal és Hollandiával került egy csoportba a hazai rendezésű Eb-n

A magyar-szlovák közös rendezésű Európa-bajnokság január 13-án kezdődik.

A Szeged a címvédő ellen esett ki a kézilabda Bajnokok Ligájából

A magyar csapat a nyolcaddöntő visszavágóján is 33-28-as vereséget szenvedett a Kieltől.

Bivalyerős csoportba került a női kézilabda-válogatott az olimpián

A válogatott megkapta a címvédő oroszokat, az Eb-2. spanyolokat és a vb-2. franciákat is.

7,8 milliárdért kap sportcsarnokot a megyei ligában játszó Bicske kézicsapata

Van egy nem használt sportcsarnoka a városnak, de időszerű egy új.

Két játékos lehet a kulcsa a női kéziválogatott jó olimpiai szereplésének

Ha Kovacsics Anikó és Zácsik Szandra is képes hullámvölgyek nélküli teljesítményre, akkor képesek lehetünk meglepetésre, véli a korábbi válogatott szakértő.

Kiütötte Szerbiát és olimpiai résztvevő a női kéziválogatott

Már az első félidőben jobban játszott ellenfelénél a magyar válogatott, a meccs végére 31-23-as különbség alakult ki. 2008-ban járt legutóbb olimpián a csapat.