FC Barcelona

RSS

Sport
Elsöpörte a PSG a Barcelonát, a Liverpool öt perc alatt elintézte a Lipcsét a BL-ben

A PSG Mbappé triplájával 4-1-re nyert Barcelonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A Lipcse kapufával kezdett, a német védelem két nagy hibáját kihasználva a Liverpool simán nyert 2-0-ra.

Sport
Nyomasztóbb volt a Barcelona 3 góljánál a játék képe

A Messit, Piquét és Coutinhót nélkülöző Barcelona az első félidőben a kapujához szegezte a Fradit, és 27 perc alatt eldöntötte a BL-meccs sorsát 3 góllal. Olyan tempót diktáltak a katalánok, amit nem tudott felvenni a magyar bajnok, ez volt a leggyengébb meccse a főtáblán. Kijevben az Európa Liga a tét a jövő héten, győzni kellene.

Szórakozás
„Irány Bukarest!” – írták a Barcelona Facebook-oldalán, de jött a magyar mestertroll válasza

A klasszikus földrajzi baki a legnagyobb csapatok szótárából sem hiányozhat.

Sport
Beperelte az FC Barcelonát a volt vezetőedző

Quique Setién kártérítést követel idő előtti menesztése miatt.

Sport
Messi lerázná a bűnbak szerepét

Belefáradt, hogy mindenért őt teszik felelőssé, ami a Barcelonával történt.

Sport
Lemondott a Barcelona elnöke, kihátrált mögüle az elnökség

A játékosok folyamatosan támadták Josep Bartomeut, legutóbb, szombaton Piqué ment neki.

Sport
Videózás és hatalmas kapushiba a Clasicón, a Real legyőzte Barcelonát

A 10. percben már 1-1 volt az állás, a Real a második félidőben döntött, krízisbe sodorhatják a katalánokat.

Sport
A Fradi legyőzése után jelentette be négy játékosának szerződéshosszabbítását a Barcelona

A járvány miatt átmenetileg a fizetéscsökkentést is vállalták a focisták.

Sport
Küzdött a Ferencváros, de a Barcelona 5-1-re legyőzte a Bajnokok Ligájában

A Ferencváros egy kapufával megijesztette a Barcelonát, aztán Messi kiharcolt és értékesített egy büntetőt, és beindította csapatát. 3-0 után Tokmacról kiállították Piquét, az értékesített büntető után a magyar bajnok átmenetileg beszorította riválisát, de a katalánok 10 emberrel is lőttek két gólt.

Sport
Szenzáció lenne, ha a Fradi megőrizné a veretlenségét

A Fradié a legszerényebb költségvetés a BL-ben, de már sok esélytelen csapat okozott meglepetést.

Sport
Csicskáztattak Svájcban, két góllal feleltem

Vincze Ottó az első, magyar csapat által megnyert Bajnokok Ligája-meccs hőse volt 25 éve, két gólt lőtt a Grasshoppersnek. Mégsem azt tartja élete meccsének. Élete esélyét a Barcelonától kapta, de nem élt vele. Hol hibázott? Miért maradt le az olimpiáról? Mennyi esélye van most a Fradinak a BL-ben? Interjú.

Sport
Komoly fizikai csatára számít a Barcelona a Fradi elleni BL-meccsen

Ronald Koeman, az FC Barcelona vezetőedzője hétfői sajtótájékoztatóján azt mondta, hogy senkit sem akar pihentetni a magyar bajnok elleni meccsen.